Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Children of Distance az a...

A Children of Distance az a tipikus facebookos-Vivás-semmiegyéniség-eladommagamamédiának típusú zenekar lett? Csak mert régen nemigazán adták ennyire a fejüket a facebookon, sem pedig Viva Comet, meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ők sokat küzdöttek azért h idáig eljussanak h egyáltalán készítsenek velük klipet, pedig nagyon tehetséges srácok és én csodálkoztam is h miért csak most futottak be. Nem hinném h eladták magukat, egyszerűen csak az emberek megismerték őket és sokan megszerették. És ez azzal jár h viván játszák őket, Cometre jelölik, vagy h facebookon fent vannak :)
2011. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg simán eladták magukat. Imádtam a COD-ot amíg be nem futottak. Régen művészek voltak, most már csak Viva-celebek.
2011. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
A másodikkal értek egyet, az elsővel nagyon nem. Eladták magukat, nem lehet mit tenni, ebben van a pénz. Érdekes, hogy sokáig kibírták VIVA nélkül, pedig már akkor is rengetegen szerették a zenéjüket. És egyébként az első válaszolónak üzenem: Az, hogy sokan ismerik és szeretik a zenédet, vagy esetleg jó zenét játszol (a kettő néha nem jön össze egyszerre), nem azzal jár, hogy a Viván játszanak meg Viva cometre hívnak... itt kicsit el vagy tévedve... :D
2011. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!