Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ez az illető...

Szerintetek ez az illető lefizeti a Fókuszt?

Figyelt kérdés

Róla lenne szó:


[link]


Direkt nem írtam ide a nevét. Ezt én abból gondolom, hogy lefizeti, hogy szinte minden riportban benne van. De miért pont ez a személy? Sokkal jobban örülnék neki, ha a Nagy Négyes "tagjait" vennék elő. Ti hogy vagytok ezzel? Mi a véleményetek?


2011. aug. 5. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azt hittem valami komoly kérdés lesz, meg azt se tudom mi az a a nagy négyes. Lestem is nagyokat amikor megláttam a képen azt a cigányt.


A válasz a kérdésre:

Mert egy média ringyó.

2011. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagy Négyes = Alekosz, Éva, Olivér, Szandika
2011. aug. 5. 20:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Hiába irtad, mert nem néztem egyik ilyen szenny műsort se. Nem tudom igy névről, hogy kik, és nem is érdekel.
2011. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem szükséges lefizetnie a Fókuszt. Lassan teljes cigányuralom van Magyarországon, nekik mindent szabad, minden kívánságukat teljesítik. Ha nem, vagy hőbörögnek, hogy diszkrimináció, rasszizmus, stb., és kártérítést követelnek, vagy jön a 150 fős família, és megfenyegetik a családodat.
2011. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem fogok vitatkozni, de megjegyzem, hogy az a bizonyos műsor nem szenny.
2011. aug. 6. 10:34
 6/16 alkesz éva ***** válasza:
Az alkoholisták mennyivel jobbak?????? Amúgy meg azok is ott vannak mindenhol,de már nem sokáig.
2011. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

dehogy fizeti le!


Azzal h a szereplők elvállalnak ilyen valóságshow szerepléseket, automatikusan szerződést kötnek a csatornával!


Ami azt jelenti h x időre, (általában egy év) kötelezve vannak arra, h megjelenjenek a csatorna bármilyen műsorában!!

Legyen az pl. az RTL esetén a Fókusz, Fél kettő, Reggeli, Vacsoracsata (bár az most pont nincs) stb..

Ők mondjuk úgy "vatta-emberek" akikkel ki lehet tölteni a műsoridőt, ha nincs más feldolgozható téma.

Tehát ha nincs semmi konkrét téma, amivel foglalkozhatnának a műsorok, akkor behívják ezeket a vatta-embereket mindenféle hülye témában.(pl X és Y (ezek a bizonyos szereplők) kipróbálják a fővárosi strandokat és pontozzák azokat, ebből készül egy ilyen 5 perces riport..(ez konkrét példa, azt hiszem pont a Fókuszban volt ez nemrég). Vagy pl ismét x és y kipróbálják a legújabb fogyást segítő masinákat.. (és ekkor behívnak 2-3 ilyen szereplőt, akikkel leforgatják ezt a riportot.)

Tehát ilyen jelentéktelen, de a műsoridőt remekül kitöltő riportokba vonják be őket!!

Nekik pedig menniük kell, hiszen a szerződésük köti őket a csatornához.

Ez egyben azt is jelenti, h a másik csatornához addig nem mehetnek, csak ha lejárt a szerződésük.

Ha mégis elvállalnak bármit egy másik tv adótól, beperli őket a saját csatornájuk!


Szóval a kérdésre válaszolva: nem kell lefizetnie a csatornát, ugyanis pont az RTL adja neki a szereplési lehetőséget, h legyen miből műsort csinálni.(mindegy h Fókuszról vagy bármilyen más adásról van szó!


De a tv2nél ugyanez van!!

2011. aug. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

amúgy ha megnézed Bécinél Alekosz többet szerepel.


Ja és persze nemcsak valóságshow sztárok lehetnek vatta-emberek, hanem pl ilyen Pákó vagy Kiszel Tünde.

Nem véletlenül szerepelnek ők is annyit a Fókuszban, Aktívban.stb

Annyi a különbség h őket nem köti szerződés egyik adóhoz se.

2011. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

08:13-nak!


Ha szerződésük van, akkor pl. Éva, vagy Szandika miért nem szerepel többet? Na, akkor most mi van?


08:15-nek!

Szerintem pedig Béci többet szerepel. >:(

2011. aug. 7. 09:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt szerepeltetik, akire többen kíváncsiak, Évára valószínűleg kevesebben. Kevésbé izgalmas karakter.. Akár elfogadod ezt akár nem. Én se Bécit védem, csak a tényeket tisztázom.

Nem feltétlen azért szerepel többet Béci, mert őt jobban szeretik, de az is lehet, h a sok tinilány nagyobb nézőszámot hoz nekik.. Ők biztos megnézik ezeket a műsorokat ha a kedvencük benne van. + Béci utálói is megnézik azokat a riportokat, amikben szerepel,(még ha tagadják is), márcsak azért is, hogy aztán fikázhassák:)


Szóval amit az előbb írtam, nem én találtam ki, egy médiában a háttérben dolgozó bennfentes beszélt erről a jelenségről (amit leírtam az előbb) pár éve egy média témájú konferencián, amin volt szerencsém részt venni.


Egyébként sztem Éva is elég sokat szerepel.(érdemtelenül sokat..) Láttam a héten a Fél Kettőben, Reggeliben és Fókuszban is...

Az újságokra is ugyanez vonatkozik. Amikor exkluzív interjúról, vagy nagy titkok leleplezéséről írnak a szennylapok (Best, HOT!, Bors) akkor arról az adott hírességek mindig tudnak! Nekik kell a hírverés, az újságoknak meg téma.. Szóval itt is megvan a kölcsönös egymásra utaltság.


De csak h ő másik példát említsek erre a konkurens csatornán.

A szépségkirálynő c műsorban szereplők (nem feltétlen csak a nyertesek) is ilyen vatta-emberek.


Pl a héten 10 percre behívták őket a Mokkába csak hogy 3x végigvonuljanak a mostani nyár trendinek számító bikinijeiben, (bármilyen modellt hívhattak volna!, de nem, természetesen a szépségkirálynőket hívták!), aztán ugyanezek a lányok megmutatták az Aktív kamerái előtt a hálószobájukat...(persze jól beharangozták előre h "most bepillanthatnak a szépségkirálynők hálószobáiba"..), majd pedig 2 szépségkirálynő "pasivadászatra indult az országban"... Ezt természetesen kamerák követték. Ezzel napig sikerült növelni az Aktív c műsor tartalmát, műsoridejét.


Ezek is ilyen műsoridő-kitöltő riportok voltak, amikhez kellettek azok a bizonyos szerződéses arcok...

2011. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!