Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Demcsák Zsuzsa jó...

Szerintetek Demcsák Zsuzsa jó nő? Sunáznátok?

Figyelt kérdés
én szerintem gyönyörű kár hogy tv2 alkalmazott
2011. aug. 9. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tetszik
2011. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
En no vagyok, de persze meglatom, ha egy no szep. Nekem abszolut nem tetszik. Lofeje van, egyaltalan nem szep arcu. De ha valakinek tetszik, hat tetszik. Vannak tole fiatalabb es szebb nok.
2011. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem ő volt urigellernek is a műsorvezetője, mivel azt a műsort nem csíptem így nagyon őt se.. Mokkát megint nem szeretem, a reggeli sokkal jobb.

A mokka olyan karótnyelt politikus műsor a szememben, a reggeli pedig olyan "offtopikos" politikát sose szerettem, pláne nem reggel suli előtt :D

De amúgy nem olyan randa nő.. csak valahogy rossz dolgokat társítok hozzá.

2011. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én meg épp a mokkát szeretem.a reggeli uncsi mert csak hülyeségeket csinálnak benne.de ezen most ne vitázzunk,kinek mi tetszik és kész
2011. aug. 12. 08:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegényke debilis, innentől kezdve a válaszom nem.
2012. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nagyon szép nő, de lehetne egy picit teltebb alkatú.
2014. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig nagyon is szép nő nem értelek titeket kommentelők amúgy rátok kíváncsiak lennénk amúgy tényleg lehetne kicsit teltebb imádom az idősebb teltebb nőket 26/F.
2018. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!