Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ugye mennyire hasonlítanak?!...

Ugye mennyire hasonlítanak?! Katy Perry és Zooey Deschanel

Figyelt kérdés

Én Zooey Deschanel-ról nem hallottam, láttam filmekben és mivel Katy Perry is színészkedik, mindig azt hittem, őt látom. De az az igazság, hogy meg se tudom őket különböztetni.

Keresgéltem interneten róla és most meglepődtem


2011. aug. 16. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hát tényleg hasonlitanak csak a szájuk nem ugyanolyan :D
2011. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah és Katynek az orra is keskenyebb
2011. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

teljesen véletlen, hogy az előbb is írt ki valaki hasonlít kérdést. :)


Persze, ha jobban megnézed nem egyformák. De én évekig abban a tudatban éltem, hogy Katy-t láttam filmekben, most meg kiderül, hogy egy másik hölgyről van szó. De azért vannak olyan képek róluk, hogy még ennek tudatában se tudnád megmondani, melyik melyik.

2011. aug. 16. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg hasonlítanak.Most jöttem rá,hogy Zooey Deschanel és Emily Deschanel testvérek,de komolyan.:D
2011. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is :)


Meg arra is, hogy az általam nagyon kedvelt színésznő nem is Katy Perry. Most már meg tudom őket különböztetni, de nagyon hasonló karakterek.

2011. aug. 18. 07:49
 6/6 anonim ***** válasza:

halljátok én meg most jöttem rá hogy ez az Emily Deschanel picit hasonlít Kimberly Williams-Paisley-re :DD

komolyan mikor először láttam góglén képeket Emily-ről,azt hittem őt láttam a Jim szerint a világban :)

2011. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!