Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lesz-e a közeljövőben Mo. -n...

Lesz-e a közeljövőben Mo. -n Jeffree Star koncert?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Talán a zsidó nyári fesztiválon...
2011. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még egy pillanatra el is hittem, de aztán rájöttem hogy csak megint egy értelmes emberrel kerültem szembe. :)
2011. aug. 20. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Hát ne csodálkozz... mellesleg nem értem mit lehet kedvelni Jeffre Star-ban, és még az ember se tudja hogy ez most egyátalán fiú-e vagy lány? igaz hogy eredetileg fiú de miért nem tudja elfogadni magát hogy fiú? ez talány...
2011. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most örülök neki hogy teljesen más témába kell kitérni, mint hogy egy egyszerű: Nem, nem lesz. vagy Igen, lesz ekkor: ...... . Én annyira nem szeretem, de ha jönne talán elmennék a barátaimmal. Amúgy meg a transzexualitás nem választás, hanem valaki ezzel születik hogy rossz testben került. De szerintem Ő nem transzexuális hanem transzvesztita ami pedig azt jelenti hogy az ellenkező nem stílusjegyeiben jár néha (pl. pasi kikeni magát, női ruhát vesz fel és így jár közösségbe de nem operáltatja át magát.) Bár annyira nem ismerem hogy ezt tudjam. Nekem egyikkel se lenne bajom. Mindenkinek joga van ahhoz hogy eldöntse hogyan akar élni.
2011. aug. 22. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm nem hiszem, hogy Jeffree még olyan híres lenne itt nálunk. Még egy két évet minimum várnunk kell:D

Jeffree igenis hatalmas forma, akinek nem tetszik fogja be.

2011. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

mi az hogy akinek nem tetszik fogja be? Akinek különbözik a véleménye az már nem is fejezheti ki?

Jeffree Starról meg csak annyit hogy idétlen. Nagyon próbálja játszani itt a nőt, de akármit csinál látszik rajta hogy férfi. 1-2 z enéje van amit bírok és igazából nem bánom hogy ilyen polgár pukkasztó :P de akkor is idétlen.

2012. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem értelek benneteket...de ezt inkább majd a végén.

Kérdezőnek: Nem hinném hogy lesz, de azt tudom, hogy Ausztriába volt már koncertje, voltam is. De majd ha lesz fejlemény szólok, mert én is be vagyok indulva hogy jön-e vagy sem:c

Válaszolóknak: Nem értelek benneteket...minek szóljátok le ha nem is ismeritek, azt se tudjátok ki Ő, és hogy miért ilyen (stb.)... Nos, kezdjük ott, hogy lehet nem mindenkinek tetszik hogy Ő ilyen, DE vannak olyanok akik ezért szeretik, mert ilyen fantasztikus (és sorolhatnám).

De most nem bunkóságból, csak úgy megkérdezném tőletek: most irigykedtek- Mert ez nem lehet más. Ha nem érdekelne benneteket, nem foglalkoznátok vele, nem zavarna benneteket. De amint látom a válaszolók többségét érdekli, ugyanis leszólják stb.

Apropó, miért szóljátok le-

Tudnátok min ment keresztül amiken ti nem. És hogy mennyi minden után képes volt felállni. Ezért inkább tisztelni kéne, és nem leszólni okosak.

De megjegyzés képen: NEM magatokat és NEM is Őt bántjátok ezzel...(najó, Őt is sértitek, DE: leginkább az olyanokat, mint én, vagyis azokat akik Szeretik és Fanok (hülyék kedvéért rajongók) ---van egy pár igenhülye itt a válaszolók között :')

Gratu hozzá. De nincs kedvem itt magyarázni nektek, mert kevés az IQ drágák. Nagyon de nagyon kevés ez itt a baj. Már így is elég hülyének mostam ki a fejét, de nincs kedvem a többi idiótához, mert nem az én bajom ha az IQ nagyon alacsony :)

*A

2014. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!