Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az Éden Hotel és a Való Világ...

Az Éden Hotel és a Való Világ 4 szereplőiről milyen titkok derültek ki?

Figyelt kérdés

Tehát mit tudtok a "sötét" múltjukból?


Én azt tudom, hogy ÉH Szandra Dubaiozott, VV Éva szerepelt vmi Bar 2.0-ban (fogalmam sincs, mi az), Gigi fent volt a Dubaiozók listáján, Béci egy képen fegyvert fog a kezében, VV Laci benne volt a Zsanett-ügyben, Alekosz nem is akart jelentkezni a VV-be, a szerkesztők kérték meg rá, Jerzy 18+ oldalakon van fent. Ennyit tudok. Mindent tudni akarok, ami ide illik, 1-től 1-ig mindent!

Köszönöm!


2011. aug. 22. 20:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ennyire unatkozol? :O
2011. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Engem csak érdekelnek. Tényleg...elfelejtettem odaírni, hogy normális válaszokat kérek. Köszönöm.
2011. aug. 22. 20:21
 3/13 anonim válasza:
Ez normális volt. Egyébként az egyik osztálytársam ilyen fan... Persze ezzel nincsen gond. Ha megsértődtél, bocsánat.
2011. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Bár valóságshow volt, egy bárban laktak, dolgoztak, de kijárhattak. Emellett Éva táncolt is, van róla pár videó, meg ismer más celebeket.


Anikó a szépségkirálynőben volt benne, Béci próbálkozott befutni a rappelésével de nem ment neki. Meg találtak róla pár bemutatkozást, hogy régebben sokat lopott, csalt.

Zsuzsi playmate volt (a kategóriájában a másik 2 is).

A házaspár nőtagja, Gina k*rva volt, a VV elején főleg erről folyt a fröcsögés.

Leonidász és Alekosz szegről-végről rokonok. Alekoszt vmi esküvőn szedték össze, megtetszett egy fejesnek a dumája, így került be.

Zsófi valami rtl-es ismerőse volt, már szerepelt is interjúban az RTL-en.

Olivér a Viván vezetett rockműsort, reklámban is volt már.


Az édent nem néztem. Ha neten rákeresel tuti ezer oldal foglalkozik ilyenekkel.

2011. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Még akiket írtál -

Gigi erotikus rendezvényeken 18 alatt műpuncit árusított és szopnékos pólóban pózolt, Győzikével is "járt".

Jerzy pedig melegoldalakon pózolt egy szál farokban.

2011. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg. Semmi baj. Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek 1000-rel!
2011. aug. 23. 10:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Laci miféle zsanett ügyben volt benne ? nem hallotam róla
2011. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Benne van vmelyik Blikkben, majd megkeresem, mert meg van. Valakinek a testőre volt.
2011. aug. 23. 11:25
 9/13 A kérdező kommentje:

Azt nem találtam meg, de itt a cikk:


[link]

2011. aug. 23. 11:50
 10/13 A kérdező kommentje:

Még van pár dolog:


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 23. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!