Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit kérdeznétek tőlük?

Mit kérdeznétek tőlük?

Figyelt kérdés
Ti mit kérdeznétek, ha találkoznátok szemtől szembe a Vastag tesókkal?
2011. aug. 22. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt, h miért ilyen b*zisak és hogy mit akarnak most kezdeni magukkal.
2011. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy mire van akkora arcuk (különösen Csabinak).
2011. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak normális válaszokat szeretnénk látni, egyesek kicsit irigyek mások sikereire...!
2011. aug. 23. 10:56
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
én CSabitól ezt .....nem volt lelkiismeret furdalásod mikor kiejtetted Vecát az Xből, miközben neked semmi hangod nincs??
2011. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 10:09 vagyok.

Kérdező amennyiben ezt nekem szántad tőled is megkérdezném ugyanazt. Már bocs de a kérdésedben nem az állt, hogy "mivel dicsérnétek agyon Vastagékat ha találkoznátok velük?" Ha így szólt volna a kérdésed jogosnak találtam volna ezt a beszólásod.

Már ne is haragudj, de minek teszel fel kérdést, ha nem bírod elviselni, hogy valaki nem az elvárásaidnak megfelelően ír? Én amit írtam nem kötekedésből írtam, hanem mert úgy gondolom, hogy szörnyen nagyképűek (főként Csaba). Nem vagyok féltékeny azért, mert egyszerűen nem szimpatikus.

2011. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy agyon dicsérd, de te is tudod, hogy ilyet úgy se kérdeznél meg tőlük, ha velük szemben állnál. akkor meg minek írod?
2011. aug. 23. 11:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért is nem?:) Ez egy ártatlan kérdés, és komolyan érdekelne, mivel igazából nincs mire.
2011. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mindegy. lényeg, hogy nemtom honnan szeded, h nagy a pofájuk. hasznos válaszokra még mindig kíváncsi lennék!
2011. aug. 23. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nagy a pofájuk, hanem, hogy nagyképűek... a kettő nem ugyanaz:)
2011. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 kérdésem lenne.

1. "Hello, ti kik vagytok?"

2. Merre van a buszmegálló?"

2011. aug. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!