Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miley Cyrus-ként vagy esetleg...

Miley Cyrus-ként vagy esetleg Hannah Montana-ként bírjátok őt?

Figyelt kérdés
Az érdekelne h bírjátok őt-e valahogy.Mert én úgy vagyok vele,h a Hannah Montana nem a legjobb sorozat,de meglehet nézni.Számai se a legjobbak,de van köztük jónéhány ami jó.Én csak magát Miley-t nem csípem,mert elszállt magától.Csak szimplán érdekelne,h a többség hogy átja a dolgot :) Légyszi írjátok le h mit kedveltek benne,és mit nem :)
2011. aug. 30. 14:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam ^^" "h a többség hogy LÁTJA"
2011. aug. 30. 14:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom, se a sorozatot, se Miley-t, viszont van 1-2 száma ami jó... De ha választani kéne Miley...
2011. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Egyikként se...
2011. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
én Hannaként is szeretem, mert sztem jó kis sori az:P Miley Cyrusként pedig még jobban bírom, örülök neki h nem adja a kis ártatlant mint Selena Gomez. Sztem nem szállt el sőt ahogy látom nagyon aranyos csaj. és bírom a zenéit is, a stílusát.az h voltak, vagy vannak körülötte botrányok hát sztem az csak a média fújja fel ugy.
2011. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2011. aug. 30. 19:11
 6/13 anonim ***** válasza:
régebben,13-14 éves koromban Hanna volt a kedvenc sorozatom.Jókat szórakoztam rajta,a falam is vele volt tele.Aztán elment a disney csatorna,és leszoktam róla.Jó színésznő,(nem úgy mint demi =/)meg a hangja is érdekes.Ő maga nem egy gyönyörűség.Vannak Miley-ként jó dalai,Hannah az inkább a fiatalabbaknak szól.10 évtől olyan 14-ig.Nekem inkább Miley jön be :)
2011. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én egyiket sem szeretem. Hannah mindig magáról beszél, gyerekes és folyton panaszkodik. A kis egoista. :) Amugy szinte az összes részt láttam, úgy hogy tapasztalatból beszélek.

Miley meg szerintem is nagyon elszállt magától. pl. amikor piszkos táncot lejtett egy producer előtt. Szóval egyik se.

Ha nagyon MUSZÁLY lenne választanom Hannah.

2011. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyiket se...
2011. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ty a válaszokért.
2011. okt. 9. 00:45
 10/13 okoska:) ***** válasza:
Miley Cyrus.. nem szállt el magától csak felnőtt:) kialakult a stílusa, és nem, öltöztetik mint annak idején. Szerintem nagyon szép nő:) 15/L
2012. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!