Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova temették el Kurt Cobain-t...

Hova temették el Kurt Cobain-t? Melyik városban meg ha lehet melyik temetöben?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de érdekel mert Fanja vagyok :)
2009. ápr. 19. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

ha "Fanja" vagy, miert nem nezel utana magad?


Egyebkent Seattle-ben.

2009. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem temették, hanem hamvasztották, a hamvait pedig a lánya egy patakba/folyóba szórta..ez volt a temetés.
2009. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ha tudnám, hogy hol kell megnézni akkor már utánna néztem volna. meg amikor meghalt 5éves voltam, s anyumon keresztül ismertem meg Nirvana-t.
2009. ápr. 20. 10:21
 4/12 A kérdező kommentje:
második válaszolónak pedig köszönöm a válaszát. nem tudtam hogy nem temették el.
2009. ápr. 20. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
A hamvai egy részét szétszórták, egy részét viszont Courtney, a felesége állandóan magánál hordta egy rózsaszín táskában. Ezt a táskát nemrég ellopták tőle, volt belőle balhé, nem is kicsi. Egyébként meg Google a barátod, vagy Wikipédia -> Kurt Cobain
2009. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen valami elég ronda rózsaszín macis táskában tartja az az idióta nő..

R.I.P Kurt.

2009. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked A mennyeknél súlyosabb és a Szerelem és halál c. könyveket, ezekben mindent megtalálsz Kurt életéről a leg apróbb részletekig. A szerelem és halál-ban leírják, hogy Curtney ölte vagy ami valószínűbb: ölette meg Őt! Fényképekkel és rögzített telefonbeszélgetésekkel vannak alátamasztva ezek e tények.
2009. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a hamvai egy részét a Wiskah folyóba szórták, egy másik része egy New York-i buddhista templomban van elhelyezve és a harmadrésze pedig Courtney Love-nál van.
2009. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ezt sose tudtam igazán!

Azt tudtam hogy nem temették hanem hamvasztották!

Utána olvastam én is hogy ellopták a hamvait egy táskába! Azt ezután egy másik oldalon meg azt olvastam hogy Curtney egy fa alá temette el a hamvait a saját udvarába de azóta meg azt a lakását eladta! Most meg itt olvasom hogy folyó meg budhista templom! ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Ez az egész már magas nekem!

2010. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Bocsi elírtam Courtney Love nevét! Amúgy az a nő is egy ribanc volt!

2010. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!