Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek SLASH haja igazi?

Molnardav kérdése:

Szerintetek SLASH haja igazi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most néztem egy régi klippet, amiben benn volt Slash. Gondolkodtam rajta. Egyszerűen nem hiszem el, hogy a mai világban egy 46 éves embernek (aki nem igazán élt egészséges életet: bulik, cigi, pia, drogok) ennyi idős korár ugyanolyan dús, erős, egészséges haja legyen, mint huszonévesen. Nemcsakhogy ugyanannyi haj látható, de még az őszülés jelei sincsenek rajta. ÉN úgy gondolom, hogy az műhaj neki felrakva. Írjatok véleményt légyszi. köszi. :)
2011. szept. 2. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igazi ,nem gondolom Slash-ről ,hogy lealacsonyodna egy parókáért esetleg,póthajért,
2011. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazi haja van:)Ez egészen biztos:)
2011. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha jobban megnézed akkor látod h nincs neki sem annyi már. de a negrid típusú emberek később kezdenek el őszülni.
2011. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
irigyled, mi? :D
2011. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igazi van neki.
2022. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!