Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Sp-ét? Az...

Miért utáljátok Sp-ét? Az arca miatt vagy a hangja miatt?

Figyelt kérdés
mindig látom hülye Sp ...stb és nem tudom miért fikázzátok... abba lehet hagyni...
2011. szept. 4. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__21..


Az első oldalon a 14:50-es válaszoló jól kifejti hogy miért utáljuk ezeket a csírákat.

2011. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
De most komolyan miért hagyjuk abba? Képzeld ez egy szabad ország nekünk, Sp utálóknak is meg vannak a jogaink! Vagyis azt mondunk rá amit akarunk és akkor amit akarunk! Nehogy már 12-13 évesen parancsolgass a fél országnak. (vagy még talán többnek) Bocs ha ezzel megbántottalak de ez van. Am nem értem hogy youtubon is nem lehet meghallgatni egy számot, mert ti Sp klónok fikázzátok azokat akiket meg mi szeretünk. Nem akarok régi módi lenni de a mondás is úgy tartja hogy amilyen a mosdó olyan a törülköző.
2011. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom, de nincs hangja. :P
2011. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

A külsejével és a hangjával sincs semmi bajom, csak a stilustól amit képvisel, kiráz a hideg.

Számomra nem értékes az ő zenéje, a dalszövegei meg egyenesen silányak, ezzel ellentétben pl.:


[link]


Az SP-féléknek, tanulniuk kellene egy igazi művésztől, mint amilyen Ő! Legalább akkor a mértéktelen és értelmetlen rajongásotok is jobb helyre kerülne!


Bizonyára tizenéves kiscsaj vagy, igy érthető, hogy odavagy érte, de kinövöd valószinű..

2011. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Bocs a linkért, felreütöttem felindultságomban. Az egy másik kérdezőnek szól válaszként :D

szóval:

http://www.youtube.com/watch?v=IIkBVFm4GU4

2011. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Abba hagyni? xD pont miattad mi?


Azért utáljuk mert tehetségtelen, beképzelt, nincs hangja, szörnyű a "zene" amit "énekel".


Üdv.: egy Rammstein fan.

2011. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azt sem értem hogy meri azt a sz@rt zenének nevezni amit ő képvisel. Szegény Kérdező meg úgy tűnik vagy törölte a listájából kérdést vagy megijedt. Vagy mind2. : P
2011. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jéé most látom csak hogy most már jó témában van a kérdés.
2011. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17:33


És egy csomó választ töröltek :D (Most első válaszoló vagyok de amikor írtam akkor voltam kb. a 7. :D)

2011. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok válaszolók!

Értem már de akkor is gondoljátok magatokat sp helyébe!

Ott fikázzák őt de nem érdekli így a felszínen látszik pedig biztos hogy érdekli...

Én nem mondtam semmi olyat hogy ne hallgassatok mást...

Csak szeretem a zenéit és szerintem még ha kreálva is van(de ez nem igaz!) akkor is jó a zenéje!

Szóval csak Válaszokat vártam és megkaptam ... Csak kicsit dúrva módon ...

Szánalmasok vagytok ... lehet nektek nincs hangja de más szerint lehet... Viszlát Válaszolók!További szép napot! sp legyen veletek .

2011. szept. 5. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!