Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A pókember filmből szerintetek...

A pókember filmből szerintetek szép a női főszereplő?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem szép és olyan jelentéktelen szerintem az arca és azon csodálkozom,hogy barátomnak vonzó... Fiúk légyszi írjátok már meg mi abba a vörös pulykatojás csajban a vonzó?:D
2011. szept. 4. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi nekem nem tetszik :D
2011. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a feje sem meg a teste sem.
2011. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kirsten Dunstra gondolsz? Ő átlagos.
2011. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem jött be. Ő is egyik ok amiért nem rajongtam "annyira" a három filmért.
2011. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elég átlagos, de hát pókember sem néz ki jól
2012. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért van az a csaj annyira sztárolva ,hogy ilyen bájos meg olyan baba arca van.Szerintem meg egy sunyi képű parasztlány aki tud bután nézni ha akar.A főszereplő pasi meg annyira láthatatlan ,hogy azért nem irritál nagyon senkit.
2013. okt. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó színésznő, de inkább átlagos. Illik a Pókembert játszó fiúhoz. A csúnya nálam Lady Gagánál kezdődik.
2016. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!