Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl András szerintetek...

Stohl András szerintetek megússza a börtönt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Még szép hogy meg. Ha te vagy én lettünk volna akkor meg egy jó pár évet biztos kaptunk volna.
2011. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
De nem értem kit érdekel most, hogy elment 22 iskolába? Ez a minimum, nem kellene ennyire ajnározni. Egy drogra alkoholt ivó, felelőtlen sofőrről van szó, aki megsebesített egy másik embert.
2011. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%

Meg a rohadt nagyképű görény. Most csinálja a jó csávót de ez már nem az első balesete. Egy gusztustalan görény és a hülye nép vevő rá. Ki kellene fütyülni menjen el valamit melózni aztám sz@runk rá.

Soha nem fog ez az alak megváltozni.

2011. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha van igazság akkor nem.

Ráadásul előadásokat tart a drogmegelőzésről, ami kB. olyan, mintha egy gyilkos mondaná: -Ne gyilkolj, mert az bűn!

2011. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Meg fogja úszni. Az új orvosszakértői vélemény is azt támasztja alá, hogy az áldozat "maradandó" sérülései egy betegsége miatt súlyosak inkább + ismert ember. Nemrégiben megkérdezték a kollégáit, mindenki támogatja, és azt mondják, hogy nem kellene börtönbe küldeni. Gondolom sztárügyvéd dolgozik az ügyén, és ott fúrják a sértettet, ahol csak tudják.

Szerintem el kellene ítélni, de minden arra mutat, hogy megússza, és ez felháborító.

2011. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem ússza meg.úgy tippelek hogy egy 5 hónapot tuti le kell ülnie..
2011. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!