Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl András büntetésével meg...

Stohl András büntetésével meg vagy elégedve?

Figyelt kérdés

Ha több évet adtál volna.. miért?

Ha kevesebbet adtál volna.. miért?


2011. szept. 6. 20:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Már az szánalmas, hogy ennyi ideig húzták, közben szerepelt a tévében, meg előadásokat tartott gyerekeknek. Szívem szerint áthajtanék a lábain, és utána élete végéig bezáratnám, méghozzá beszívott drogosok közé. De sajnos nem tehetem meg. Más kisebb vétségért sokkal többet kap, ő meg még sajnáltatja is magát a tévében. Undorító. Amúgy meg... Igazság? Magyarországon? A cigányuralom földjén? HAHAHAHAHAHAHA! Jó vicc.
2011. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
sok baleset miatt már tényleg letöltendő járt neki de azért nem több év, ez az 5 hónap pont jó
2011. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

de ittasan és drogosan (!!!) vezetett ha már ezért elkapnának engem vagy téged (persze azért nem..;)) már lecsuknának több mint egy évre és semmi ilyen bírósági halasztással stb.. de pluszban még balesetet okozott amit elején tán feleségére akart "fogni"



és ha nem lenne elég miért hangoztatta mindig azt, hogy: megérdemlem a büntetést, beletörődök ... de amikor kimondták az ítéletet egyből felebezett...


én 2 és 2,5év közt adtam volna büntetést

2011. szept. 6. 22:09
 4/28 anonim ***** válasza:
43%

"és ha nem lenne elég miért hangoztatta mindig azt, hogy: megérdemlem a büntetést, beletörődök ... de amikor kimondták az ítéletet egyből felebezett... "


Azért, mert megérdemli a büntetést, ezt nem vitatja, de nem akart hosszú ideig tartó letöltendőt kapni, mert a családja nélküle nem tudna úgy megélni, és azt a korábban kapott 2 év 4 hónapos börtönt sokallotta, és csökkenteni szerette volna. Ennyi.

Nem tudom pontosan mennyit adtam volna neki, de pont annyit, mintha ugyanezt Kis Jóska bácsi követte volna el. Mert biztos vagyok benne, hogy az, hogy ő ismert ember, befolyásolta az ítéletet, és lehet, hogy pont hátrányára.

2011. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, ha a "civil ember" és a "kábítószer" fogalmak találkoznak, az MINIMUM 2-3 év letöltendő. És akkor még nem beszéltünk drog/alkohol hatása alatt történő vezetésről és baleset okozásáról - visszaesőként. És ebben az esetben az igazságszolgáltatás le se sz@rja, hogy ki tartja el a családot...

Az egész ügy egy nagy vicc, mint az egész ország.

2011. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, mennyi jár ezekért a körülményekért, azért mondtam, hogy ha tudnám, annyit adnék, mint bármelyik más embernek. Nem vagyok benne biztos, hogy civilként többet kapott volna. De mondom, nem vagyok jártas a büntető törvényben, és szerintem azok sem, akik jártatják a szájukat, hogy milyen enyhe büntetést kapott, mert sokkal többet kellett volna. Csak azt látom, hogy erősen túl van reagálva az egész az emberek részéről. Ha lemegy a hírekbe, hogy Sz. Péter ittasan balesetet okozott, és ilyen már korábban is történt, tehát visszaeső, hümmög kicsit az ember, aztán el is felejti. Később, a tárgyalást nem is mutatják már, vagy ha mégis, akkor csak tudomásul vesszük, hogy ennyit kapott, és pont. Nem nyitunk belőle vitát, nem foglalkozunk vele. De így, hogy ezt egy közismert tv-s személyiség teszi, már egyből lincshangulat alakul ki. Stohl András számára már ez is büntetés, hogy hónapokig, évekig utálkoznak az emberek, megvetéssel beszélnek róla. Persze megérdemli, nem védeni akarom én, csak érzékeltetni, hogy míg Sz. Péter esetében 1 hónap múlva már senki (legalábbis nem sokan) foglalkoznak vele, addig Stohl Andráson, még sokáig rajta van/lesz a bélyeg. Plusz még megkapta a törvény szerint megérdemelt büntetését is. Úgyhogy megpróbálhatnátok kevésbé szubjektív módon is átgondolni.
2011. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

Utolsó

Persze azt elfelejted, hogy vissza eső. Pont azért mert ismert személy és (sajnos példa képe egy pár szerencsétlen embernek,) kellett volna emberként élni az életét.

Keveset kapott mint várható is volt.

Én ha ránézek ennek az embernek a gusztustalan öntelt képére, csak hazugságot és sunyiságot látok a szemében.

És újra megfogja tenni csak nem biztos, hogy lebukik.

Egy senki számtalan Magyar férfi lehetne ennél akár különb színész is. Sztár röhögnöm kell.

2011. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem felejtettem el, a példában is írtam a visszaesést. Tanulj meg figyelmesen olvasni, mielőtt fricskázol. Azt meg ne keverjük bele, hogy milyen színész, köze nincs a témához. Hogy híres ember, esetleg példakép, csak ront a helyzetén, még inkább példát akarnak statuálni. Sajnos sűrűn történik ittas vezetés miatti baleset, akár visszaesőként is, csak azokról nem csámcsog az egész ország, erről meg igen, kitűnő elrettentő példának. Még véletlenül sem védeni akarom, elítélem az ilyet, de azért szálljatok már le róla, ne akarjátok keresztre feszíteni, nem egy hírhedt sorozatgyilkos, csak egy felelőtlen idióta. Annyira elvakult ostobák vagytok, hogy az kegyetlen. Valamelyikőtök még amiatt is hőzöngött, hogy miért engedték fellebbezni. Talán azért mert mindenkinek joga van élni ezzel a lehetőséggel, akár közismert személyiség, akár nem. Megkapta a büntetését, mostmár le lehetne nyugodni. Neked mit számít mennyit kapott, nem tök mindegy? Változtat ez az életeden, hogy 5 hónapot ül, vagy 2 évet? Nem. Akkor meg mit kell pattogni?
2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

Csak azt számít, hogy ez az ember soha nem fog megváltozni. Neki áll a világ úgy hiszi.

Amikor megismétli és meghal vki. akkor is így fogsz beszélni?

2011. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Ma a bulvár azzal volt tele, hogy mi lesz 3 éves pici lányával, amíg ő börtönben lesz? Sajnáltatja magát, szerepet játszik, még hogy ŐSZINTE?! Egy fenét! Megy majd az RTLKLub a kamerával és lesz STOHL valóságsó. Ha én teszem ezt, akkor legalább három évet kaptam volna! Magyar igazságszolgáltatás!
2011. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!