Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ennyi, vége, kimondom! Kamasz...

Ennyi, vége, kimondom! Kamasz lányok! Mégis mit esztek annyira ezeken a mai homár tinisztárokon?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett most leszögezem, fiú vagyok és enyhén szólva állatira nem értem, mit kajáltok ezeken a homokzsákokon. Csak azért kérdezem, mert az utcán szinte már csak azt hallom, hogy az SP, Fluor, MM meg a többi csökevény mennyire de nagyon cuki.

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért?? Lehet, hogy ez is ilyen "női dolog", de ettől függetlenül szeretnék értelmes válaszokat kapni.


2011. szept. 11. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
MM=Marilyn Manson?
2011. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 coffeez válasza:
Nem vagyok kamasz, de a húgom igen. Látván, hogy a tévében milyen arcok vannak, nem csoda hogy így megőrültek. A húgomnak is az ilyen emos fiúk tetszenek. Mikor mutatja, én mindig félénken megkérdezem: ez fiú..? Most épp valami japán énekes van soron "Shige". Hát...de ez legalább fiús :)
2011. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én??? Semmit...


17/L

2011. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
A jó ég áldjon már meg féltékeny vagy? Menj keress magadnak csajt, ne azon háborogj, hogy a tinilányok kik után nyáladzanak. Egyébként nem tudom milyen helyen lakhatsz te, de én végig tudok menni az utcán anélkül, hogy meghalljam ezeket a neveket. Ne foglalkozz velük, most ők a nagy számok, de eltűnnek majd, mert mindig jön valami új őrület. 15/L
2011. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy féltékeny vagyok rájuk?

Én csupán azt szerezném megtudni, amit a kérdésben kiírtam és nem a témától jócskán messze álló dolgokat kapni, mint a kedves utolsó válaszoló válasza.

Ja, és nekem nem csajom, hanem barátnőm van.

2011. szept. 12. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Akkor olvasd el figyelmesebben a válaszom, mert nagyon is a témához illett...

Neked igazából mindegy, csak tudj belekötni minden szavamba, és a kérdésed is szimpla kötekedés szüleménye nem igaz?

2011. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

válaszolhatna valaki,hogy az MM az minek a röviditése..

már több kérdésnél láttam,de még mindig nem tudom

2011. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nemááár


nekem SP south Parkot, MM meg Marilyn Mansont jelent

pedig alig múltam 20...

2011. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek a mai "tinisztárok' igazából csak pojácák, akik eladják maguk a médiának. A felére rá sem bírok nézni. Egyszerűen számomra visszataszítóak. A rap-et alapból nem szeretem, szóval pl SP tuti nem tetszik. De amúgysem mondanám utcán senkire, h cuki. Egy kutyára oké, de egy emberre? Max egy 3 éves kislányra. Szóval ennyi....
2014. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!