Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A sopronis reklámot, hogy...

A sopronis reklámot, hogy írnátok át ha a saját magadra gondolsz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 23:04
 1/5 A kérdező kommentje:

én páldául így:

,,Nincs jubileumi kockám, nem vagyok speedcuber és nem játszok Bábel tornyával.A világ egyik legnépszerűbb és legelterjedtebb találmányával rendelkezek, és rajtam kívül csak pár százan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom, hogy Fridrich method. Az orientálásom megelőzi a permutálásomat és nem örülök, hogy ha a turisták összekeverik Rubik Ernőt Rubint Rékával.Büszkén gondolok Baticz Milánra, a rekord tartóra, a honlap készítőre, Matyira és Kiss Zolira.Szeretem a StackMat-et, sziámi kockát, a Rubik kígyót, a hétvégi találkozókat.Így élek kockával a kezemben.Az érem szerzésben mi vagyunk a császárok és igen is nálunk élnek a világ legtehetségesebb hókocka építői.Rubik kocka.Én így mutatom ki a tiszteletemet."

2009. ápr. 25. 23:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A teljes szöveget még nem tudom, de azt a részt igen, hogy:

és rajtam kívül még több százan értik, ha azt mondom: evidens. :)

Mert ez a sulimban elterjedt szófordulat. XD

2009. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2009. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is mindig ezt mondjuk,több százan értik mire gondolok,mikor azt mondom:Bokros csomag :D
2009. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs gépfegyverem, nem vagyok amcsi, és nem hordok szandált. A világ egyik legegyszerűbb és legrövidebb nyelvét beszélem, és rajtam kívül még több ezren értik amikor azt mondom: Requesting a pickup. A nick-nevem megelőzi a klán nevemet, és nem szeretem ha a kezdők összekeverik az AK-t az AKMS-el. Büszkén gondolok Lordi Forces-ra az igazi katonára. Vietnam megmentőjére. Sidomania-ra és HHk-iD-re. Szeretem az RPG 7V hangját, a bubby trap-et és a time bomb-ot. Itt élek Vietnam szívében. Kockulásban mi vagyunk a császárok és igenis nálunk játszanak a világ legnagyobb kockái. Battlefield Vietnam én így szeretlek!
2010. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!