Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyek azok az ismerkedő...

Melyek azok az ismerkedő oldalak, ahol a sztárok fel vannak regisztrálva?

Figyelt kérdés
Itt például gondolom Lady Gagára, Britney, Adam Levine, Rihanna, stb, szóval ilyen sztárokra gondolok. Ja és ha kérhetem, a b*rom arcú kretén egyének ne itt szórakozzák ki magukat, köszönöm...
2011. szept. 26. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:

WTF, miért akarnának a sztárok ismerkedni?


Mármint komolyan.

2011. szept. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Twitter
2011. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Raptor, köszönöm! Felregisztráltam a Myspacera, de ott nem nagyon találtam semmit. A Facebook hiába hatalmas világszintű oldal... ott csak oldalak vannak róluk, üzeneteket nem lehet küldeni sajnos :)


A Twitteren akkor próbálkozni fogok, köszönöm szépen. Ha tudsz még valamit, szólhatsz! Én sajna nem találok ilyet...

2011. szept. 26. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért komolyabban "ismerkedni" külföldi sztárokkal a Twitteren elég nehéz... nem teljesen tiszta, hogy érted azt, hogy ismerkedni akarsz velük.
2011. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedni akarok velük, de tudod, lehet olvasni a neten, hallani a TV-ben is, hogy: "Ez és ez leírta a blogjában ezt és ezt..." Tudod, ilyenre gondolok.


És nem titkolom: szeretném egy-két sztárnak privát üzenetben leírni azt is, mennyire oda vagyok értük.

2011. szept. 26. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszont Twitteren szerintem csak annak tudsz privát üzenetet írni, aki követ, és te is követed. A sztárok pedig nem szoktak visszakövetni... legalábbis a többségük nem:)
2011. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm az információt!
2011. szept. 27. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!