Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyibe kerülnek mostanában...

Mennyibe kerülnek mostanában az IM, Bravo, Joy stb. magazinok? Ti melyiket olvassátok? (kort és nemet is kérnék)

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tinimagazinokat semmiképpen sem kéne. Minek? Úgyis kitalált cikkeket írnak. (IM, Bravo, Bravo Girl... stb. baromság)
2011. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bravo kb 400, IM drágább.. Még olvasok Bravo Girlt is :) És nem igaz, sok hasznos dolog van benne, na meg azok a jó poszterek.

15/L

2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hasznos?:)

Nem tudom mi hasznos van egy-egy kitalált interjún:)

2011. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 k.lau13 ***** válasza:

hát én nem olvasok semmilyet mer tiszta baromságnak tartom őket.... kitalálnak mindent, aztán minden tinilány beveszi, és úgy csinál mindent, ahogy ezek írják... a sztárokat meg a zenéjükért meg a tehetségükért kell szeretni, nem pedig azért, mertt van hatvan tetkója és de menő fej... ezekbe ilyenek szoktak lenni csak... de mondjuk ez csak saját vélemény, ne sértődjön meg senki csak fölösleges pénzkidobás szerintem, de a barátaim szokták venni, asszem így van: bravo: 400 vagy 450, im 500, a többit nemtom, deh ezse biztos... am első válaszolónak teljesen igaza van, és télleg, mi a hasznos ezekbe a magazinokba? már bocsi, télleg nem piszkálni akarok senkit......


A múltkor is a haverom már azt próbálta bebeszélni nekem, h a Paramore emósa banda, mer azokba a tiniszarságokba azt írták... bocs, ezen nagyon kiakadtam...


nah de befejztem mosmár, még1x bocsi, am posztert is tudsz magadnak csinálni, csak egy jó képszerkesztő program kell, deh mind1, télleg bocsi, az árak ott vannak, én meg csak véleményt mondtam.....

2011. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 k.lau13 ***** válasza:
jah és L/13
2011. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Persze én se hiszek el minent, amit írnak, de egyszer elolvasni (utazás közben szeretnék olvasni) megteszi.

2011. okt. 1. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Bravo Girl-t szoktam olvasni vagyis a Bravo-t és az 370 be kerül :) IM az olyan 500 én azt nem olvasom :) a Popcorn-t azt nem említetted az is tini magazin az 400 ft :)
2012. szept. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!