Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem ciki ha Steven Tyler és...

Nem ciki ha Steven Tyler és Jon Bon Jovi a példaképem?

Figyelt kérdés
17/F
2011. okt. 4. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem, inkább ők mint Gyurcsány
2011. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Tyler nem,na de bon jovi...az egy vicc! :-)
2011. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted ? :D
2011. okt. 4. 20:31
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Ja mert ha azt mondják ciki, akkor példaképet váltasz? Egyéniséget vegyél már magadnak légy szíves.
2011. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
inkább ők, mint justin bieber vagy sp xD
2011. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Enekes vagy?
2011. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán.De most fogok majd megtanulni gitározni ha minden jól megy :D
2011. okt. 5. 19:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Na de bakker ők nem gitárosok:).

Akkor ink nézz utána Slash-nek,Joe Satriani-nak,Steve Vai-nak.

Ők elég zorall rock gitárosok.


Egyébként meg jó énekes mindkettő.

2011. okt. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Molnár Richárd válasza:
100%
Szerintem nem, mindegyik nagyon jó énekes! Bon Jovi meg nekem is a példaképem :)
2011. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ők nekem is nagy kedvenceim! Tylerről nem is tudok mit mondani, elképesztő pasas, nagyszerű kívül-"belül"!


Jovinak inkább a régebbi számait szerettem, de most is kedvelem. Nekem pl. nagyon szimpatikus, hogy sosem csalta meg a feleségét (én legalábbis így tudom, kérlek ne ábrándítsatok ki mert miatta vagyok képes elhinni, hogy ez a "hűséges vagyok" dolog működik és működhet még nálam is :D), illetve ahogyan a gyerekeivel élnek.

Láttad mikor lefényképezte magát a karácsonyfa előtt egy üzenettel, válaszul arra bejelentésre, hogy meghalt? :DD

De az se volt semmi, amikor megsérült a lába és mégis befejezte a koncertet, az utolsó pár dalt is simán elénekelte, pedig komoly fájdalmai lehettek.


Szegény Tyler sérüléseiről ne is beszéljünk... :D Viszont most állítólag eljegyezte a barátnőjét, szóval jó, hogy boldog.

Az új könyvét olvastad már?


Amúgy miért pont ők, miért ők a példaképeid?


Elnézést kérek, hogy így "nyomulok" de szinte egyik ismerősömmel sem tudok róluk beszélni, mert nem ismerik/kedvelik őket. Fel vagyok dobva, hogy találtam egy olyan személyt, aki két nagy kedvencemet is kedveli.


Ja és, hogy a kérdésedre is válaszoljak, véleményem szerint nem ciki. Esetemben például sosem állt elő ebből kellemetlen helyzet. Volt aki húzta a száját, de az ilyesmivel nem érdemes foglalkozni, úgysem felelhetsz meg mindenkinek. Másrészt miért is akarnál...

Ráadásul ha Tyler a példaképed. :DDD Le kell sz.rni, ha valakinek nem tetszik, csak folytasd. Szebben megfogalmazva: "Dream On, Dream until your dream comes true". ;)

22/L.

2012. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!