Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ne kövezzen meg senki, amiért...

Ne kövezzen meg senki, amiért ezt kérdezem, melyik Adam Lambert hivatalos facebook oldala, ha egyáltalán van neki? És twitteren tényleg Ő van? (Ott az a kék kis pipa a neve mellett. )

Figyelt kérdés
(A Facebookomon rákerestem a nevére és persze kirakott vagy 250 Adam Lambertet, de az egyiknél az állítólagos igazi Adam facebookja van, persze nem teljesen személyes, csak az van alá írva, hogy zenész/eggyüttes. Egy ilyen ismert ember ugye alapból nem csinálna személyes facebookot, mert visszaélhetnek vele. Gondolom ezt úgy a rajongóinak csinálta, hogy elérhessék valamilyen módon Őt. Ő meg max. elolvassa a kommenteket. Mivel fel vagyok iratkozva erre a facebook oldalra, szokott rá jönni kép, meg írás mellé és arra lehet kommentelni. Rengetegen szoktam ezért is remélem ez az Ő facebookja! De persze nem tudom, csak remélem. Azért is hiszem, hogy ez az övé, mert a twitter oldalán szintén ezek a kommentek vannak kiírva. Amit Ő? aztán kirak facebookra. Nem tudom ezt, ezért is kérdezem, mert nagyon idegesít, hogy sehol nem lehet elérni Őt, pedig azt hinném azért mert híres, még valahogy kapcsolatban kéne lennie a rajongóival. Lécci, ha valaki tudja a választ, segítsen nekem!)
2011. okt. 14. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Facebookja nincs, ezt már ő is mondta.

[link] Ez a hivatalos Facebook oldala, de nem ő szerkeszti.

A Twittere, viszont tényleg az övé [link] ide ő ír:)

2011. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt nem tudja valaki, miért nincs neki, miért nem akar?
2011. okt. 15. 17:27
 3/23 A kérdező kommentje:
Csak úgy kíváncsi vagyok rá.
2011. okt. 15. 17:30
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen elég neki a twitter. Ott tartja a kapcsolatot a rajongókkal, a twittert szereti. Nincs szüksége, és gondolom ideje sem rá.

A FB-ot meg a menedzsment kezeli. :)

2011. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Értem. És valyon néha megnézi azért a kommenteket, vagy azt tényleg csak a menedzsment látja? A twitteren bárki írhat neki? Én sajna nem vagyok jártas a twitteren. Köszi amúgy a választ, számomra ezek nagyon hasznos infók, ha tudsz még segíteni, lécci adj még választ! :)
2011. okt. 15. 22:34
 6/23 anonim ***** válasza:

VAJON!

Egyébként gondolom ő is nézi, mert szereti a rajongóit, és törődik velük. A Twitteren írhat neki bárki, más kérdés, hogy nem ír vissza:D

Időnként szokott úgynevezett Twitterpartykat tartani, ilyenkor direkt a rajongóknak válaszolgat:)

2011. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértésként, de te tényleg azt hiszed, hogy a millió hozzászólásból a tiédet elolvassa, vagy esetleg érdekli. Lehet, hogy szereti a rajongóit, meg fontosnak tartja őket, de akkor se fogja végig olvassa. Se ideje, se kedve szerintem ilyesmire. Egyébként úgy van, a hogy az első írja.
2011. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem, ezt Én sem hiszem egyébként, tudom ezt Én is! Nem vagyok fanatikus rajongó akinek elment az esze és azt hiszi, pont Ő vele fog foglalkozni egy ilyen világsztár és nem is olyasvalaki vagyok aki eszevesztve csekkolná Őt mindenhol. És egyébként igen, azt hiszem, hogy HA van rá ideje és HA van eggyáltalán kedve rá akkor talán véletlenül megnézheti szerintem. Valaha valamikor! És egyébként nem is ez érdekel, hanem az a válasz, amit az első válaszoló írt! Az volt a kérdésem, van-e face-e vagy nincs. És megjegyzésnek szerintem azért érdeklik a rajongói, de ezt úgyis csak az értheti, aki szereti Őt. Bocs.
2011. okt. 16. 02:38
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem megsérteni akartalak, csak ez amit írtam tény. Rengetegen írnak neki, ha el is olvassa, nem valószínű, hogy pont a tiédet. Ha meg igen akkor sincs semmi sajnos.
2011. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Általában ideje sincs rá mert most az albumán munkálkodik. De ahogy már mondtam a "Twitterpartykon" lehet esélyed, bár eddig még kb. 1-szer láttam, hogy magyar rajongónak válaszolt:)
2011. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!