Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » KI tud mondani nekem valamit...

KI tud mondani nekem valamit Michael Jackson második házasságáról?

Figyelt kérdés
Prezentációt kell készítenem róla. MInden hol keresetem de a második házasságáról semmit nem találtam még azt se tudom hogy ki volt a második felesége...valaki tudna nekem segíteni?
2011. nov. 3. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tudnék, de most nincs kedvem.
2011. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát...kösz
2011. nov. 4. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


1997-ben újra nősült, feleségül vett egy Debbi Rowe nevű ápolót, akitől két gyermeke is született. Elsőszülött fiúgyermekét Prince Michaelnek, a második gyereket, egy kislányt pedig Paris Michael Katherine-nek nevezték el. Jackson azonban második feleségével sem bírta 2 évnél tovább, 1999-ben tőle is elvált. A válás végén a gyerekek Jacksonnál maradtak, miután az énekes több millió dollárt fizetett ex-nejének, hogy az lemondjon a gyerekekről az ő javára.

[link]


De gondolom ezt már te is megtaláltad..:DD

2011. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen utolsó válaszoló :P örök hálám :)
2011. nov. 5. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem köszönöd meg? Első voltam.
2011. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én viszont nem vagyok benne biztos, hogy valóban Michael-től vannak a gyerekek, bár rólam tudni kell, hogy halálomig a legnagyobb MJ rajongók közé fogok tartozni, mégis ezt állítom. Nagyon sokszor olvasom (egyértelműen MJ-t gyűlölő emberektől) hogy Michael-nek nem volt gyereke ugyanis ő genetikai szempontból néger, és a gyermekei meg egyértelműen fehérek. DE szerintem ez nem fontos! Az a fontos, hogy APAKÉNT mit tett le az asztalra, mennyit tett a gyermekeiért, és ebben pedig igazán példás szülő volt. Imádta a gyerekeket, és igazi anyaként bánt velük! Én is szeretnék egy ilyen apát! Sajnos manapság nagyon kevés van ilyen... Áldás Rád, Michael! <3 Szeretünk örökké!!! <3
2011. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még annyit hagytam ki, hogy...

...Minden álma az volt, hogy gyerekei lehessenek, megkapta őket, és nagyon tisztességesen nevelte őket amíg tudta! Gyönyörű gyermekek, modoruk kifogástalan, az apjukra ütöttek! :) R.I.P. <3

2011. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nana... azért nem olyan biztos. Persze Michael talán nem tudatosan, de vétett hibákat.

A gyerekeknek egyfolytában költözniük kellett, szállodákban lakniuk. Nem voltak barátaik, játszótársaik. Nem járhattak iskolába se (oké, ez nem olyan szörnyű).

Talán Jackson nem tehet róla, hiszen minden sztár gyerekeivel történik ilyen, sőt rosszabb.

Én biztos vagyok benne, hogy szerette őket.

<3 Michael Jackson forever :D

2012. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!