Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ül börtönben Sothl András?

Miért ül börtönben Sothl András?

Figyelt kérdés
Hosszabb ideig külföldön voltam és nem tudtam követni a magyar híreket. Nem rég hallottam, hogy Stohl András börtönben ül, de nem tudom miért. Egyik barátom azt mondta, hogy halálos tömegbalesetet okozott, de olyat is hallottam, hogy pedofília. Mi az igazság? Már nem tudom, mit gondoljak.
2011. nov. 9. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Külföldön nyilván nem használják a Google-t...
2011. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Bedrogozva és ittasan túllépte a megengedett sebességet, és nekiütközött a szemközti sávban szabályosan közlekedő autónak, a benne ülőnek maradandó sérülést okozva. Ráadásul a helyszínről hazaszökött, onnan szedték elő, rá akarta kenni a barátnőjére, mert ő nem olyan állapotban volt, mint ő aznap este.
2011. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
plussz külföldön a gyik keresője sem működik, meg a magyar oldalal sem jönnek be...
2011. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Virág6 válasza:

és most így néz ki....

[link]

2011. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!