Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen ujságot vehetnék ha a...

Milyen ujságot vehetnék ha a tinimagazin már unalmas?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és már nagyon unom a titimagazinokat. mindengyikbe ugyan az van valotlan sztoru van benne. milyen ujságot ajánlotok ami érdekes lehet egy korombeli csajnak??
2008. márc. 20. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Cosmopolitan, Joy. elég sok magazin van, vagy ha érdekelnek az érdekes dolgok akkor National Geographic.

menj be nyugottan egy újságoshoz és olvasgas bele. igaz ezek a magazinok elég drágák.

2008. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Joy-t és Glamour-t szoktam venni. Igaz, hogy kicsivel drágábbak, de nem olyan gagyik, mint a tinimagazinok.
2008. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez olyan furcsa, mert amikor én voltam kb. 11-12 éves, akkor lapozgattam a tinimagazinokat, és nekem az jött le, hogy a 15-18 éves korosztályt célozzák meg. De ezek szerint már azt a korosztályt próbálják bevonni az olvasóik közé, akiknek igazából még baromira nem kéne pletykalapokat olvasni, pláne nem ilyen igénytelen színvonalon.


Na, válasz:

Én nagyon szeretem a Joy, Glamour, Cosmo, meg hasonló magazinokat, de ezek igazából inkább azoknak szólnak, akik már dolgoznak, szóval felnőttek. Most ezzel nem téged akarlak ledegradálni, csak ezek a lapok már olyan megközelítésben írnak a dolgokról, ahogy az azok látják, akik felnőttek, dolgoznak, nem kell a szüleiktől elkéretőzni ide-oda, van keresetük. Tényleg nem bántásból mondom ezt, hiszen ennek az ideje természetesen később jön el. Inkább az a probléma, hogy a középiskolás korosztály számára igényes újság egyszerűen nem létezik. Ha szívesen olvasod a női magazinokat, akkor olvasd nyugodtan, mert vannak benne érdekes dolgok, csak tudd, hogy neked nem ezekhez kell igazítani az életed (mondjuk másnak sem), mert egész egyszerűen fiatalabb vagy.

2008. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha van valamilyen tema ami erdekel, akkor biztos talalsz csak azzal a bizonyos temaval foglalkozo magazint.

Rengeteg divat lap van, vannak tetovalasos es testekszeres magazinok. Esetleg anime ujsagok, ha van valamilyen allatod, akkor ebben a temaban is szemezgethetsz.

Illetve amit elottem is ajanlottak, Cosmopolitan, Glamour, Elle, ezeket is veheted, de kicsit komolyabb mint az eddig altalad lapozgatott ujsagok. Ezekben nem ilyen 12 eves kislanyok altal bekuldott 'lehetek terhes' meg ilyesmi jellegu cikkek vannak. Amugy en is korodbeli vagyok, dee kb 13 eves korom ota az Ellet lapozgatom. ^^"

2008. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsokat. vásárolgato néhányat és amjd kiválasztom h melyik a legjobb:);)
2008. márc. 21. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én 17 vok...hát igen a Joy,Glamour,Cosmopolitan én is ezeket ajánlm, vagy még esetleg az IM-et , tinimagazonhoz képest egész jó
2008. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Joy! És szerintem nem drágább, mint mondjuk az IM...
2009. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát az is fontos hogy milyen téma érdekel, mert vannak magazinok amik csaka zért vastagok mert 20 oldal van bennük mindegyiken 1 darab ruha van ami 15 000 forint...


AZ IM egy ifjúsági magazin, tele van szaros sztárokkal meg pocsék sminkekkel, elég sokat ír a szexről, de főleg angolul mert az olyan menő!


vannak amgazinok filmezésről fotózásról, színházról....nemcsak ezek az általános tini, és nőimagazinok vannak, amik egyébként mind arról szólnak hogy hogy kell majmolni a sztárokat!

2009. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!