Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » István Dani meleg?

István Dani meleg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 18:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
De tény ami tény, engem is nagyon izgatnak a metrosex srácok, sztem s eattól férfi segy félrfi mert kigyúrt izomagy, nem árt ha van valami stílusa. Na és itt van egyvékon yhatárvonal a meleg és a metrosex között, sztem aki nincs benne, azért keveri a kettőt.
2009. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
igen, az
2009. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
42%

ejjjj fiúk-lányok, ez lehet egyáltalán kérdés ???

persze h az :-D aki nem veszi észre az sztem vak!

2009. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

na most az nem zárja ki h egyúttal metro is legyen ... de hát aki iylen extrém módon igényesen, stílusosan öltözik stb, valahogy nekem nem is merül fel kérdéskeént, mert tök egyértelmű, ellenben nem fog ő coming outolni fogyeld meg, Kristóf is azért tette, mert neki úgyis mindegy volt, úgy értem tudta, hog yelmegy stb, de Dani ebben az idióta országban nem tudja megtenni, legalábbis amíg műsorvezető akar lenni. Nálunk ez megy sajnos, toleranciáról az emberek zöme nem igen hallott, meg hát napjainkban is még olyan szenzációszámba megy ha valakiről megtudjuk, hogy meleg, aztán mindenki csak nézzen körül a saját háza táján, nekem 4 gimis évfolyamtársam volt, na most egyetemen inkább nem is számolom meg őket :-)

Amúgy nincs velük semmi gondom, őszintén szólva egyik legjobb haverom is meleg, nem igazán értem azt afene nagy utálkozást, bár ezt csakis "túlintelligens" körökben tapasztalom, ez is igaz.

Lényeg, hogy az + metro is, de nem fog comink outolni. Meleg szórakozóhelyeken nem egyszer megfordul, ahogy hallom, szal nem nehéz kitalálni.

2009. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
32%
iGEN,igen ,igen !!!! Tök bírom!!!
2009. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
85%
Persze ,hogy meleg énis az vok tehát vmi ráérzés alapján jobban megtudom állapitani. Amugy meg nyilt titok mindenki tudja róla ,mint másról is tudjuk ott a reggelibe például.
2009. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
43%
Remélem az.Szivesen hagynám hogy lecumizzon.
2009. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
ki meleg még a Reggeliben?
2009. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
tuti, h az...
2009. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
67%
Ismerősöm rtl-es (férje van és nem meleg ) azt mondta az rtl klubnál majdnem mindenki meleg, vagy már buzult. Az István Danit kiemelte, hogy ő bizony homokdűne
2010. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!