Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is Jessica Alba a...

Szerintetek is Jessica Alba a legszebb nő a világon?

Figyelt kérdés
Annyi helyen olvastam ezt.Nem mondom,hogy nem szép,gyönyörű,egzotikus kinézetű nő,de szerintem Eva Longoriának különlegesebb arca van,vagy Natalie Portman-nek.
2011. dec. 18. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

a szépség az szubjektív dolog ;)

SZERINTEM Rihanna a világon a leggyönyörűbb nő:))

2011. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baby Firefly ***** válasza:
66%

szerintem nem és aki ezt mondja ne higgy neki , a világon nincs legszebb nő de hogyha tényleg van akkor szerintem nem amerikai és nem híres.

egybként inkább jennifer lopezről mondják hogy nagyon szép.

[link]

2011. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a "Jessica Alba típus" tetszik a legjobban, a sötét haj, barna szem, kreolos bőr. De ha lemész sétálni Pesten a Nagykörútra, 20 perc alatt legalább három hasonló adottságú lány fog szembe sétálni veled.
2011. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

szép


de sztem Monica Belucci-típus tetszik a legtöbb pasinak

2011. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Eva Longoria smink nélkül nem olyan csudaszép
2011. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Lehet nem o a legszebb de a legszebbek kozott van :)
2011. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az összhang, felőlem lehet szőke, barna, fekete és vörös "típus" is :-)).
2011. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

"...de szerintem Eva Longoriának különlegesebb arca van,vagy Natalie Portman-nek."


Lehet, csakhogy a főkérdés, amit te tettél fel most nem az hogy kinek van a legkülönlegesebb arca hanem hogy ki a legszebb ;)


Tehát a válaszom igen, sztem is. Már legalábbis a hírességek között, mert abban igaza van Baby Fireflynak hogy hogyan is mondhatnám hogy Jess a világ legjobb nője ha még nem is láttam mindenkit? :)


Lopezre én am nem nagyon hallom már manapság hogy ő lenne a best...Albára viszont igen, meg egyébként Monica Belluccira és Megan Foxra is.



14:06-nak meg annyit mondanék hogy na ez az, hogy csak hasonló ;)

2011. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!