Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Christina Aguilera miért...

Christina Aguilera miért hizott meg?

Figyelt kérdés
azt hiszem elvált a férjétől, ugye? azután hizott bánatában, v mivel magyarázza/zák?

2011. dec. 31. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy miért? Így is gyönyörű, és még mindig a ma legjobb énekesnője.... ez a lényeg, nem az, hogy mennyi kiló, pláne érdektelen, hogy miért...
2011. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert sokat zabált és keveset mozgott. Most komolyan...mi más oka lenne?
2011. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Mert valójában eléggé hízékony,csak éveken át nagy stáb figyelte az étkezését,a mozgását,a külsejét,hogy eltudja adni magát.Aztán mikor férjhez ment és szült,akkor nem koncertezett annyit,másra koncentrált és meghízott...Ő már elég sokszor lefogyott-hízott mondjuk.Britney detto...

2012. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem semmi bajom nincs vele most sem, én is ilyesmi vagyok, csak kiváncsi voltam, h ő mit nyilatkozott erről.
2012. jan. 4. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!