Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vastag Csabának bejön a VV...

Vastag Csabának bejön a VV Kinga, mint nő, szerintetek?

Figyelt kérdés

Aki nézi a VV-t, mit gondoltok, hogy holnap randizni fognak? Kingán látszik, hogy eléggé odavan Csabáért, de fordítva?

Amúgy a pasinak van is barátnője, vagy nem?



2012. jan. 6. 00:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
44%
Vastag Csaba sajnos meleg, úgyhogy nem.
2012. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

VV Kinga valakinek bejön?

Aki nem ismerte eddig sajnos a tv-ből meg lehetett ismerni milyen hisztis egy sírós nő.

Nem hiszem , hogy Vastag Csabának bejön.

2012. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát a "mentorok" közül nem ő az, akit melegnek mondandék:D Lehet a kinézete miatt tűnhet kicsit annak, mert elég szépfiús, de nekem a viselkedéséből nem ez jön le.

Hát kíváncsi leszek arra a bizonyos randira, amit megszavaztak most nekik. Az gondolom már csak a szombati összefoglalóban lesz már csak benne.

Amúgy eléggé méregeti a Kingát, de azért szerintem össze nem jönne vele, de bejöhet neki még attól.

2012. jan. 6. 00:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi, hogy írtatok:)
2012. jan. 6. 00:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Jézusom! a kinga egyáltalán bejön valakinek, szánalom ez a nő. Ronda is, a szája meg egyenesen ocsmány, egy hisztérika, O-ás IQ-val. Ha a Csaba egy ilyen nőre gerjed, hát meg is érdemlik egymást, hadd vigye. Úgy látszik a való életben nem kap egy magához való, normális nőt, már mindegy neki, hogy ki. Szerintem Csaba is egy szánalom, hogy egyáltalán egy lapon engedte magát említeni kingával.
2012. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cirmos62 ***** válasza:
Kingus max. csak néhány alkalomra jönne be, egy kicsit is normálisabb embernél.
2012. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek:)

Asszem mindenki akkor úgy gondolja, hogy Csaba nem akar semmi (komolyabbat).

Amúgy a honlapon van fent egy kis részlet a randiból:

[link]


Csabi azt mondja, hogy elég gyerekes még a csaj és igaz is van, szerintem elég gázul viselkedett, de lehet én is ílyen lettem volna:)

2012. jan. 6. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:
mikor mondta ezt csabi? vagy nem a vastag csabira gondolsz ? amugy remélem nem jön be neki :S
2012. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, Vastag Csabára gondoltam:)

Itt a videóban, nem tudom megnézted-e, kb a felénél. Igaza is van amúgy, tényleg elég gyerek még a csaj..

(Én is 20 vagyok, szóval én se szólhatok egy szót se, meg nekem semmi bajom amúgy Kingával)

Összefoglalóban azt mutatták, mikor rákérdez arra, hogy miért nincs még családja 29 évesen?

Ez azért kicsit durva szerintem, ha lenne már 35 éves és akkor sincs se feleség se gyerek, de még annyira ráér.

2012. jan. 7. 01:26
 10/11 anonim ***** válasza:

ja igen tényleg.

hmm...remélem h nem jönnek össze.

2012. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!