Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az gáz, hogy ha normális...

Az gáz, hogy ha normális Heteró létemre nem utálom Neil P. Harris-t úgy mint a többiek, csak azért mert ő meleg?

Figyelt kérdés

Úgy értem,engem roha@tul nem érdekel,hogy ő meleg e vagy sem.

Eddig amelyik filmekben láttam röhögtem rajta,és szerintem jó színész,van tehetsége(különben nem jutott volna fel a Walk of Fame re).

És engem kicsit se érdekel ,hogy a magánéletében mit csinál,hiszen az az ő dolga.


Főleg lányok válaszaira lennék kíváncsi.


18/F


2012. jan. 31. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez a normális gondolkodás.

Én személy szerint nem tudom figyelembe venni azok véleményét, akik csak azért utálnak valakit mert meleg.

Örülök, hogy vannak még fiúk, akik nem fújjognak csupán menőzésből.

Rengeteg meleg híresség van akik fantasztikus tehetségek, vegyünk akárcsak énekeseket, színészeket...

2012. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudod kedves válaszoló,nem nagyon bírom őket.Egy kivétel van ,az Neil.Talán azért mert régen ő tényleg nőcsábász volt,és anno Hetero volt nem homo,mint most...

Remélem újra normális(hetero)lesz.

De a mostani körülmények között nem látok rá sajnos sok esélyt.

2012. febr. 1. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
OMG... a pillanat amikor rájövök, hogy a látszat csal...mégsem vagy olyan értelmes mint hittem...
2012. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen a választ.
2012. febr. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!