Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cher vagy Madonna nézett ki...

Cher vagy Madonna nézett ki jobban az ötvenes éveiben? És melyikük zenéjét szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

A két nő a képeken 52-55 éves.

Madonna:

[link]

[link]

[link]

smink nélkül:

[link]


Cher 50x évesen:

[link]

[link]

[link]


És smink nélkül:

[link]


+most 65 évesen: [link]


2012. febr. 7. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Madonna jobban is néz ki, és a zenéje is jobb.
2012. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Madonna sokkal fiatalosabb, mint Cher.

Nálam eléggé változó a zenei ízlés, van hogy mindkettőt imádom, van hogy semmi kedvem nincs őket hallgatni.

Ha választanom kéne akkor most Madonna, viszont van hogy "belebuzulok" Cher tipikus mély tónusú hangjába!

2012. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A képek Cherről 1998-2000 körüliek.Azóta sokat fejlődött a plasztika.Bár mind a két nőben az a közös hogy mindketten 35-37 éves koruktól törzsvendégek a plasztikai sebészeknél.Egyébként Madonna persze hogy fiatalosabb most hiszen 12 évvel fiatalabb mint Cher.Arra voltam kíváncsi hogy Cher vagy Madonna nézett ki jól 53 évesen.
2012. febr. 12. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Én viszont azt mondom hogy Cher nézett ki jobban és a zenéi és nagyon jók
2012. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Cher szimpatikusabb, jobb a zenéje, SOKKAL jobb a hangja, és szerintem jobban néz ki. Madonna kifejezetten taszító nő a számomra.
2012. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cher
2012. máj. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Madonna jobban néz ki,mint anno Cher,ezenkívül nekem Madonna nagyon szimpatikus,nézzetek meg egy friss interjút vele.Olyan szexin beszél.XP

Mindkettőnek jó a hangja,de M zenéje sokkal fiatalosabb,halad a korral.:)

2012. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

két évre rá válaszolok a kérdésedre miután kiírtad!:D

Madonna mindig máshogy néz ki, Cher ugyan változtatja mindig a stílusát, de az arca mindig ugyan olyan marad.. szerintem mind a ketten nagyon jól néznek ki, de hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem Madonna!

(amúgy amit kitettél képet Cherről, hogy "smink nélkül" azon ki van sminkelve, csak hülye pózban kapták le:D ja és Madonnár a smink nélküli kép 2012-es:D)

amúgy ha azt kérdeznéd meg, hogy ki néz ki most jobban, 2014-ben, akkor viszont lehet inkább Chert mondanám.. lehet utálják egymást, de Cher tehetne egy szívességet és a plasztikai sebészét külcsönadhatná Medgenek.. :DD (bár a videókon meg már jól néz ki.. szóval nem értem:D)

2014. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!