Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miert vicsorog...

Szerintetek miert vicsorog igy Kiraly Linda? Netan a botoxtol?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 03:45
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem csak szimplán megjátssza magát. Mondjuk papírzacskóval a fején sem lenne kevésbé idétlen.
2012. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nagyképű az egész család és ez minden mozdulatukban, gesztusukon látszik! Nem tudják a Himnuszt, se semmilyen magyar dalt, a magyarok meg mégis majmolják és imádják őket, holott nem is vallják magukat magyarnak. New Yorkban születtek, nevelkedtek, Budapest csak egy állomás az életükben, magyarul se beszélnek helyesen és normálisan! Nem is kellene őket a televízióban mutogatni. Jó az új számuk, zeneileg tetszik, de amikor az Eurovíziós műsorban láttam őket.. és ahogy utána nyilatkoztak.. ez kell nekünk :D

(amúgy a Himnuszos beégése után behúzta fülét - farkát, aztán jött az öccse, és újra nagy sztár)

2012. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy valami ideg rángatózik állandóan az arcában.HA megfigyeled,csak mindig az egyik oldalon a szeme környékén ugrál neki a bőr.Nem tudom mi a betegség neve pontosan,de én ezt hallottam
2012. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
82%
Én azt gondoltam, hogy esetleg a koreográfia része.h jobb oldalon rángatózott az arca. De az is lehet, hogy a smink, vagy a műhaj húzta. 1 biztos. Másank is van ilyen jó hangja, ha amás stílusban, hangfekvésben is. DE akkor sem ennyire beképzelt, tenyérbemászó. És a két fiútestvére is a műmájer fazon, non-stop idegesítő akcentussal. Minek jött egyáltalán vissza K Linda, kinek hiányzott. Amúgy meghízott, mint egy malac. OLyan volt, mint Tóth Vera. Elegem van a sok dalos pacsirtából. Mennének dolgozni, fiatalok, egészségesek. Nyomor minmdenütt, aztán dalol a világ. Hol élünk? a majmok bolygóján. Ez a véleményem.
2012. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
73%

csak nálunk sztár, az USÁ-ban nem is hallottak róla ...

Ezért vicsorog.

2012. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Talán ez az imidzse...


Amúgy teljesen igaz: ezzel a hanggal és hozzáállással csak itt sikeres, Amerika tele van sokkal tehetségesebb és alázatosabb énekesnőkkel, nem csoda, hogy ott a kutya sem figyel rá, akármilyen nyelven nyávog is.

2012. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerinted kit érdekel Király Linda? Azér vicsorog mer kutya...
2012. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy teli**szott **rva.
2012. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nekem az a véleményem, hogyha a dalra gondolsz az a vicsor a szemével szereintem nagyon jól áll neki, és szerintem a negatív válaszadók meg befoghatják a lepcses pofájukat mert csak itt ugatnak, a szeme elé mondják!! amugyis aki már hallotta és nem siket, az tudja, hogy milyen elképesztő és kimagaslik a hangja rengeteg énekes közül is. ha annyira tud sok ember beszélni, akkor UTÁNOZZA. ilyenek a sok hülye magyarok. semmit nem tudnak csak pampognak. nem is írok többet, mert nem hagynám abba még órákig, és a himnusz pedig el van felejtve..amugy pedig csak azért írtam ide, hogy megvédjem őt.

nem mondom, hogy mindenki szeresse őt, ahány ember annyi kedvenc. de csak az kritizál aki irigy p*csa.

2013. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!