Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha valaki msnen barátkozott a...

Ha valaki msnen barátkozott a kedvenc énekesével akkor van esélye hogy lehessenek nagyon jóba?

Figyelt kérdés
pl.barátság,esetleg több.
2012. febr. 15. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mintha MSN-eznének is. Legyen már eszed.


A több millió rajongó közül miért pont te?

Egyáltalán van MSN-je?

Egyáltalán kell neki MSN?

Sőt egyáltalán van ideje ilyen baromságokkal foglalkoznia ha tulajdonképpen nincs szabadideje?

És nem gondolod hogy ha lenne is és MSN-ezne is pl: veled Akkor a szabadidejében a családja lenne a fontosabb nem egy rajongó?

2012. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kedves Máté!

Szerintem valami magyar celebecskére gondol.

Kedves kérdező: vedd számításba, hogy orbitálisan átb@sznak.

Húgom(16) egy időben fluorral skypeolt. Meg is beszélték hogy találkoznak. Én hiába dumáltam, hogy milyen ééérdekes, hogy éppen két hete dumálnak és totál spontán, nem is fellépés miatt idejön a srác(Szombathely).

A húgom persze a nagy eszével elment a találkozóra, én meg azért a biztonság kedvéért velementem. A találkozóhelyen odajött egy srác (hímlőhelyes arc, többször eltört orr) hogy ő viszi kocsival Fluorhoz.

Amikor mondtam, hogy jó de én is megyek, akkor nekiállt hebegni, hogy erről nem volt szó, meghogy ő megígérte fluornak, hogy a beszélgetőtársát viszi csak. Én itt bekamuztam, hogy vagy megyek én is vagy rendőrt hívok. Erre a srác elszaladt, bepattant egy ladába és elrepesztett.

2012. febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ami azt illeti,én jelöltem be őt,szóval ilyen értelemben én kerestem.ő felvett barátnak,és azóta beszélgettünk néhányszor.hát...amúgy én is gondoltam hogy ez hülyeség,mert nem igazi.csak közbe meg az jut eszembe mindig,hogy nemcsak azokra a sablonos hülyeségekre tud válaszolni,szóval nem ilyen ,,beállított " szövege van.:S.viszont aki nem igazi,az miért kérdezne vissza rám vagy miért írna nekem?ez is hülyeségnek tűnik.viszont a stílusa az olyan laza,vicces,mint amilyennek eddig is tűnt.nemtudom.mondjuk ő biztos nem fogja velem megbeszélni hogy találkozzunk és utána elmenni,mert eleve,minek jutna eszébe,másrészt nagyon messze lakok tőle.de hogy derítsem ki?mármint hogy biztos kamu-e?én elhiszem hogy hülyeség,de....nemtudom.
2012. febr. 16. 10:30
 4/19 A kérdező kommentje:
hogy derítsek ki valami konkrétabbat róla?egyébként esténként beszélek vele.
2012. febr. 16. 10:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Hogyan deríthetsz ki konkrétat? Úgy cica, hogy kérsz egy személyes találkát. Vigyél magaddal valakit!
2012. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát nem lenne rossz ötlet,de nagyon messze lakik.elárulom,nem is magyar.ebből következik,hogy nem is itt él.vagy így is lehet találkát kérni?amúgy köszi a válaszokat:)
2012. febr. 16. 12:19
 7/19 A kérdező kommentje:
ha webkameával is beszélnék vele mondjuk 1x,akkor biztosabb lenne?
2012. febr. 16. 12:28
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem is magyar, akkor tutira biztos, hogy csak a te kedvedért megtanult magyarul, mi? Egyáltalán kiről van szó? Szerintem is átvertek, ha meg nem, akkor várd meg, míg idejön koncertezni, aztán majd ott találkozol vele. Amíg személyesen meg nem ismered, addig ne akarj tőle semmit, csak illúzió az egész.
2012. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Írd le ki az!

Egyébként meg kislány... ideje felébredni, és eldobni, ezt a rettenetesen naív stílust.

2012. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
angolul beszélünk,nem magyarul.
2012. febr. 16. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!