Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson miert feherede...

Michael Jackson miert feheredett ki? Mi volt az igazi valodi oka? Tudja egyaltalan valaki?

Figyelt kérdés

Az elobb netem meg ezt a klippet:

http://www.youtube.com/watch?v=yURRmWtbTbo&feature=related

Itt annyira dogos volt, rendesen jo volt nezni :P, nekem legalabb is nagyon bejott itt.


Aztan megneztem ezt a klippet is:

http://www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfu__Q&feature=related

Azt hiszem nem is kell kommentart hozzafuznom :/


Miert tortent ez? Betegseg vagy mi?

Azt hallottam, hogy az arca azert valtozott el, mert sok plasztikai muteten esett at. Azt is, azert mert allitolag nagyon hasonlitott az apjara akit nagyon utalt, se amikor egyszer szinpadi eloadason leesett a szinpadrol, akkor meg kellett neki mutetni az orrat, s a mutet utan latta, hogy ez "klaszz" mert mar nem annyira hasonlitott igy az apjara! S ezert kezdett raszokni erre.

Erre ra is lehet jonni, de arra, hogy hogyan kovetkezett be a borszinelvaltozas, az szamomra rejtely!


Tud errol valaki valamit lehetoleg AZ IGAZAT!?


2012. febr. 17. 05:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

vitiligo a bőrbetegség neve amitől kifehéredik a bőr.

[link]

2012. febr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

Olyan elméletek is vannak, hogy az égési baleseténél szúrtak el valamit az orvosok, de azt is hallottam már, hogy elege lett a "zseniális fekete zenész a fehérek világában" skatulyából. Amúgy sem szívlelte túlzottan a származását és azt, hogy némileg más elbánásban részesül a bőrszíne miatt - legalábbis ezt mondják róla.

Az igazság odaát van.

2012. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jah igazatok van! (bocsi a kesoi valaszert)

De szerintem az elsonek van teljesen igaza, marmint szerintem betegseg aldozata lett!!!

2012. febr. 20. 00:00
 4/15 anonim ***** válasza:
na megneztem most enis a klipeket és meglepődtem de nekem meg a 2-ban jön be :D pedig sose tetszett michael jackson, de még itt fehéren egesz jol nezett ki :D
2012. febr. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó pasi volt.. én azt a verziót tudom, hogy utálta az apját, és hogy ezért nem szerett volna hasonlítani rá, meg az apja "tülökorrúnak" nevezte, meg szenvedett egy bőrbetegségben,azt hiszem vitiligo, ami miatt nem mehetett ki erős fényre. A plasztikáztatás úgy kezdődött (elvileg) hogy a Triumph-turné alatt lezuhant a színpadról és betörte az orrát,emiatt fordult először plasztikai sebészhez, meg a Pepsi megkérte, hogy szerepeljen egy reklámban, és a felrobbant mellette egy magnéziumbomba, lángolt a haja....és emiatt is meg kellett műteni az arcát.

Ezeket onnan tudom, hogy van egy Michael Jackson könyvem, ezeket onnan vettem :)

2012. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én azt hittem direkt csinálta valahogy de tévedtem ugy tunik
2012. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyik rokonomnak is hasonló (vagy ugyanaz) betegsége van. Alapból sötétebb bőre van, és a keze elkezdett foltokban kifehéredni.
2012. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
mindenhol azt írják/mondják, hogy plasztikai műtéteknek "köszönhette" a fehérségét. szerintem meg elég ferde az, hogy betört az orra és így kezdődött az egész...
2012. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
köszönöm az első válaszoló kommentjét, igaza van, VITILIUGOja volt, ami a bőr fehéredését okozza, ritkán az egész bőrfelület kivilágosodik és ez nem gyógyítható, ha leég bőrrákos is lehet. Michael ezt a nagyapjától örökölte és a fián is van egy fehérebb folt. aki nem hiszi el, az nézzen utána, mert ez teljes mértékben igaz! tudnék én írni ehhez nagyon sokat de nincs rá időm, nézzetek utána!:) R.I.P. MJ!<3
2012. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyi hogy: MEGMONDTA, HOGY BÜSZKE HOGY FEKETE AMERIKAI!!! és amúgy a bőr világosítása nem is lehetséges.se plasztikai műtétekkel, se hypoval, se egyéb mással, ezt fogadjátok el, akármennyire is utáljátok Michaelt, betegség áldozata volt és pont. és mikor ilyenekről olvasok, hogy "kifehérítette", azt nagyon utálom, füstöl tőle a fülem és vörös a fejem! felejtsétek el, ez is egy nagy hülyeség amit a bulvár sajtó kitalált hogy fogyjanak az újságjaik! mindenkinek köszönöm előre is!
2012. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!