Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem pofátlan ez a Friderikusz?

Nem pofátlan ez a Friderikusz?

Figyelt kérdés
tavalyi megasztár alatt oda vissza fikázta a konkurencia csatornát,azaz az RTL Klubbot,erre mit látok? át igazolt legyen ön is milliomos műsorvezetőnek :D de nagy genyó.
2012. febr. 20. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt mondom tuti nő vagy...
2012. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nyert,de lásd nem vagyok ge*ci még egyet tippelhetsz.
2012. febr. 20. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor csak belül vagy nő...
2012. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de miért nőies ez a kérdés? férfi nem mondhat véleményt,őt nem érdekelhetné a tévé s műsorvezetői? távol áll tőlem minden ami nőies vagy bu*zis dolog,szerintem ez nem az.
2012. febr. 20. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a fajta kétszínűség a siker elengedhetetlen "kelléke" egy közszereplőnél (meg úgy általában mindenkinél...). Amúgy meg pénz beszél: Ha Vágó 25 millát kér, Fridi meg beéri 20 millával is, akkor Fridi lesz a nyerő, akárhogy is fikázta korábban a csatornát.
2012. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dede :DDDD
2012. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem genyóság szerintem, sokan megcsinálták. Média média, nekik a megélhetésük, engem se érdekelne a csatorna. Nyilván elfogadja, az egyikben csak egy zsűri volt, hetente egyszer, itt meg naponta lesz műsorvezető. Ne legyünk álszentek. Te nem mennél egy másik céghez dolgozni, sokkal jobb pozicióba, sokkal nagyobb fizetésért? Dehogynem. Nekik is, ez munka, megélhetés, ez számít. A csatorna nem a felesége, hogy ne csalja meg.
2012. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na erre mondok egy 7köznapi példát


utáltam világ életemben a Tescot, nem ecsetelem miért..


3 hónapja ott dolgozom.

hogy miért?


kettőt találhatsz..

:D

Én nem ítélem el Fridit és remélem h nem teszi tönkre a Legyen Ön is milliomost hanem korrektül vezeti majd.

szeretem azt a műsort.

2012. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!