Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alkonyatosok! Az idei MTV...

Alkonyatosok! Az idei MTV Movie Awardson Kristen miért nem csókolta meg Robert-et, mikor átvették a díjat?

Figyelt kérdés

Ugye az a hagyomány, hogy ilyenkor újra előadják a jelenetet. Íme két ehhez kapcsolódó video.


http://www.youtube.com/watch?v=nyv8oVuujwY


http://www.youtube.com/watch?v=eMt9SN0OujA


2009. jún. 7. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kényeskedő HP...én se gondoltam volna ezt :S Nem olyan nagy cucc megcsinálni, főleg nem Robbal!
2009. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se érttem:S De ha a filmben megcsokólta élőben mi ütött belé?...kábrándító..
2009. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugye?? Szerintem is kiábrándító... Először azt hittem,hogy csak a közönséget akarják "cukkolni", de minél többször nézem meg, úgy látom, mintha inkább a Kristen flegmáskodna.
2009. jún. 7. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ki tudja azt csak ö tudná megmondani sajna:S elöző vagyok
2009. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt monjdák, hogy a színfalak mögött mondták, hogy ez megvolt beszélve.
2009. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak fokozni akarták a hangulatot és azért nem tették meg mert majdnem minen lap azt állítja h kavarnak de, nem mert Kristennek van barátja. De,hát megtehették volna ha filmben is megteszik nem egyszer. :)
2009. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de talán soha nem is tudjuk meg a igazságot :D pusziiiii
2009. jún. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!