Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a magyar "celebek",...

Kik azok a magyar "celebek", akik manapság elvannak tűnve?

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kelemen anna
2012. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rég hallottam kiszel tündéről, győzikéről, szulák andreát is csak a gagyi reklámjaiban látni, mónika, friderikusz is csak a megasztárban volt, igaz most talán legyenönis milliomost is játszik, fábry, vágó istván, meg az a nyomi aki mindig balázs mellett volt. a kopasz alacsony emberke...
2012. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Őt Vadon Janinak hívják:))
2012. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vadon Janis vagyok: Amúgy hálisten Kiszel Tündéről keveset hallani tényleg :)

Hálisten Stejner Kristófról sem hallani semmit, most épp nem mutogatja a kopasz kutyáját.

Tegyük, hozzá sok-sok más sztárt tudnék felsorolni, de Ők már énekes kategória, Őket nem kérdezted:)

2012. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De, de, de! Bármilyen mostanában nem annyira köztudatban lévő magyar hírességre kíváncsi vagyok!
2012. márc. 5. 19:50
 6/11 anonim válasza:
Máté Péter
2012. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hm én azért nem mondanám, hogy Steiner Kristófról nem hallani... Én hallok róla nem is olyan rossz dolgokat, csak nem a mostani szennyműsorokban.
2012. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A celeb-lét tiszavirág életű...


Aki ma senki, az holnap celeb lehet (pl. mert állva el tud aludni, vagy három ujjával tud egyszerre az orrában turkálni... aztán letűnik, és elfelejtjük.


Az internet hálózat semmit sem felejt, különféle archívumokban mindennek nyoma marad. Akit éppen a feledés homályába veszett celebek érdeklik, a neten bőven van mód időutazásra, visszafelé...

2012. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csutorás Zoltán válasza:
- akik előbb-utóbb,azért megtanulnak magyarul,nem úgy mint te és akkor bizony ELVANNAK TŰNVE
2012. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azok, akik helyesen írják, hogy "el vannak". A többiek sajnos nem tűntek el. :)
2012. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!