Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Britney-ről?

Mit gondoltok Britney-ről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 12:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem,főleg a zenéjét:)
2009. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
A szövegeit mások írják, a zenét mások szerzik, a saját külsejét sem változtathatja meg engedély nélkül, élőben egyáltalán nem ilyen hangja van mint felvételeken. Szóval annyi a véleményem hogy csak egy nagy nulla.
2009. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem folytam bele különösebben Britney életébe, az sem érdekel, hogy ki írja a zenéjét vagy hogy néz ki. Szeretem a számait, ennyit gondolok.
2009. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
72%
Kar,hogy tonkre tette az eletet,vigyazzhatott volna magara hamar akkora sztar lett..
2009. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Jol megcsinaltak.
2009. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%
Már lejárt...DE ha nem csinált volna botrányokat egymást követöen szerintem nagyobb lenne a rajongó klubbja.Bár én am se szeretem!
2009. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

A másodiknak igaza van, meg az is igaz, h jól megcsinálták, meg az is h lejárt. én igazából sajnálom mert ha megnézzük az első klipjét egy ártatlan, aranyos kislányt látunk, megjátszott, de elhittük, h ő az. az utolsó klipekben már nem tudják fokozni a vonaglást és a ruhamennyiséget ami még takarjon valamit.

tönkretették, nem csak a média, de a saját környezete is. a south parkos rész jól bemutatja, h működnek ezek a dolgok.

2009. jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
37%
Multban jó volt,jelenben egy szégyenfolt.
2009. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
87%
A zenéjét szeretem,viszont nagyon sajnálom,hogy így elzülött.Túl korán csöppent bele az egész showbusiness-be és ha igazak a pletykák az anyja inkább menedzselte,mint nevelte.DE!Szerintem klassz nő,mert a legnagyobb gondok után is talpraállt.Erre nem mindenki képes.
2009. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Igen is amióta híressé vált azóta nagyban részt vesz a zenéi írásában!!!!!!!
2009. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!