Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a halálból él ez a Berki...

Mi a halálból él ez a Berki Krisztián? Hogy mehetett ki Miami-ba, miközben nyomozás folyik ellene?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint felháborít ez a pasi.

Nem vagy a celeb-bulvár világ nagy tanulmányozója, de ez a hapsi mindenhol "szembe jön"..

Tudtommal több ügyben is nyomoznak ellene, erre most meg kiment csak úgy Florodába "pihenni". Luxusautókkal furikázik, sza*rik az igazságszolgáltatásra, sőt kigúnyolja azt.( pl lefotózta magát az előzetes letartóztatásban.)

El sem hiszem h még nem csukták le.


Szerintetek?



2012. márc. 16. 09:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem vagyok
2012. márc. 16. 09:56
 2/6 A kérdező kommentje:
*Florida
2012. márc. 16. 09:57
 3/6 A kérdező kommentje:

jó, nyilván azért nem csukták le, mert nincs ellene semmi konkrét vád. A gazdagság önmagában meg nem bűncselekmény.

de akkor is dühítő..

2012. márc. 16. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

"...de ez a hapsi mindenhol "szembe jön".. "

Tehát én vagyok az egyetlen, aki még sosem hallott róla?

2012. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
57%
nem,személy szerint énse halottam még róla,de úgy őszintén; nem is akarok..:D
2012. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Jókor volt jó helyen, ölé hullok hatalom, amiből kint tudott pár üzletet csinálni, amivel máig fenntartja magát. Ráadásul ne feledd, hogy az, ami neked luxus vagy drága, neki többségében ingyen van a szponzoroknak hála. Lásd ruhák (mégha ízléstelen is), sportolási lehetőség, étteremek, kocsik, utazás..stb.
2012. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!