Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki csinálta Nóci mellét?

Ki csinálta Nóci mellét?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon láttam, nagyon megtetszett, épp műtét előtt állok. Ez vmi gyönyörű.

[link]

kicsit lejjebb kell menni.


2009. jún. 13. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

előre mondom nem 100% a válaszom,csak halvány emlék..


Dr.Krasznai Zsolt úgy is ismert mint a hazai sztárok plasztikai sebésze.nagyon sokaknak ő csinálta,jó híre van)


és rémlik mintha nyilatkozott volna Nócival kapcsolatban is....de NEM 100%!!!



[link]

2009. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

találtam egy ilyet(2006-os cikk)


Mindent Nóciról

Szinte a teljes ismeretlenségből lett a Való Világ háziasszonya. Zenekaráról VV-szereplése előtt és után nem nagyon lehetett hallani, de közben sem. Melleit megnagyobíttatta, bőrét lecsiszoltatta, homlokát botoxszal ránctalanította. Ez annyira megtetszett neki, hogy ma egy kis plasztikai rendelő tulajdonosa és reklámarca


szóval ki kellen deríteni h.melyik rendelő reklámarca,hátha ott csináltatta...

2009. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
##kellen=kellene
2009. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is Krasznaira tippeltem eddig, de majd vhol még körülnézek:) ha tudtok vmit írjatok légyszíves!
2009. jún. 13. 21:39
 5/8 anonim válasza:
Biztos, hogy nem Krasznai csinálta. Én úgy tudom, hogy a saját rendelőjében csináltatta... De, hogy kinél pontosan, azt én sem tudom, pedig rengeteget kutattam a téma után, mert engem is nagyon érdekel! Szerintem is nagyon szépek! :)
2009. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
küldenétek egy linket hogy én is megnézzem képben hogy milyen a Nóci melle? nem rémlik
2009. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocs rájöttem hogy a kérdezönél van a link:D sorry
2009. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:))
2009. jún. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!