Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek hisztek a Damu-ügyben?...

Kinek hisztek a Damu-ügyben? Timinek vagy Rolandnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 19:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
55%
Egyértelműen Roland! Igaz, néha minden embernél elborúl a pohár, de arra szerintem nem lenne képes, hogy megerőszakoljon egy nőt. Én neki hiszek és nem timikének, aki szintén nem egy angyal. HIsz embercsempészésben bűnrészes volt annó
2012. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A verést elhiszem, a nemi erőszakot nem. Engem az dühít, hogy no name esetekben a verésre azt mondják, hogy nem tudnak semmit csinálni családon belüli erőszaknál.
2012. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is damu rolandnak hiszek, arról a csajról lerí h hazudik :s
2012. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A nőnek hiszek.
2012. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudtam eldönteni igazán, de inkább Damu Roland felé hajlottam,de lehet ebben van némi elfogultság, mert szeretem mint színész Viszont az ítélet után nyilatkozott az egyik színész kollégája, aki valami olyasmit mondott, hogy mindenki követ el hibákat, de Roland túl súlyos büntetést kapott(-bocsi nem szó szerint idéztem, de már nem emlékszem) Szóval ez nekem olyan kétértelmű volt, hogy a barátja nem védte, csak sokallta a büntetést.
2012. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

*barátját védte

bocsi

2012. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Damunak hiszek, főleg, mivel Timinek volt kivel elintéznie, hogy Damut rács mögé tegye. A verést/pofont/akármit elhiszem, hogy volt, mert Damu hajlamos rá, hogy elboruljon az agya, de szerintem nem tudna megerőszakolni egy nőt, ennyit nem nézek ki belőle.
2012. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
meggyőződésem, h Damu megerőszakolta Palácsik Tímeát. A vád megalapozott és bizonyítékokkal alátámasztható. Azaz bizonyítható a nemi erőszak. ezért is ítélték el jogerősen első majd másodfokon is. Ha PT összevissza hazudozik, csak h besározza Damut, akkor bizonyítékok hiányában ejtik a vádat.
2012. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
55%

a lánynak hiszek!!!


A Damu szerintem pszichopata személyiség, aki megnyerő fellépésű, jól manipulál, ebből fakad az agresszivitása is gyerekkora óta stb Meg a gyerekkora sem volt fényes, verte az anyja aki pszichiátrián is volt többször, most a skizofrén lányát ápolja. Ő maga is áldozat, de már felnőtt ember, akinek saját maga kell felelősséget vállalni a tetteiért! Az ügyvédje szavára sem adok 1 percig sem, ő védte a Császár Elődöt is mikor drogosan családos rendőrt gázolt halálra, és felmentették, azóta sztárügyvéd ez a ruttner!

2012. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen megalapozott bizonyíték volt, mert a nemi erőszakra nem volt egyáltalán. Sőt, most őszintén elég gyenge lábakon állt a vád.
2012. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!