Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi jó Britney Spears hangjában?

Mi jó Britney Spears hangjában?

Figyelt kérdés

Őszintén, én ha akarok sem tudok semmi jót észrevenni a hangjában nyekergésen kívűl.

És miért mondják azt, hogy jobb mint Christina Aguilera?



2012. márc. 31. 10:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%

Brit elsősorban nem a hangja miatt olyan népszerű.

Ő alkotott valami maradandót, kib*szott nagy show-t tud csinálni, és vissza tudott térni. Chris egyértelműen veri hangban, ez természetes.

2012. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Dehát ő elvileg énekes, ne show-t tudjon csinálni hanem énekelni tudjon elsősorban.
2012. márc. 31. 12:01
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
nekem tetszik a hangja sokkal jobb, mint a Xtináé,és azért mondják h jobb mert hát ez az igazság
2012. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

hogy lenne már jobb? nincs benne semmi különlegesség, semmi erő, ezt még szépszóval is csak nyávogásnak lehet nevezni.

komolyan mikor hallom valahol fél percnél tovább nem tudom hallgatni, mert megfájdul a fejem attól a torok v orrhangtól ami neki van.

én nem hiszem el h valaki komolyan gondolja h jobb xtinánál, szerintem csak irigy.....

2012. ápr. 1. 21:15
 5/24 anonim ***** válasza:
5%
Irigynek azért nem mondanám, az a szó nem illik ide, de mindenképpen érthetetlen. Szakmailag semmiképp sem jobb, az, hogy valakinek jobban tetszik más kérdés.
2012. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
belőled csak a düh beszél, mert gondolom Xtina rajongó vagy, és hát Britneyt meg sokkal többen szeretik.
2012. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Emberek! Szerintem Britney Spearsnek kétségtelenül dallamos és fülbemászó számai vannak, nagyon sokat dolgozott és elért, de a hangaja...hááát hogy is mondjam...borzalmas!! attól még hogy ki tudja énekelni tisztán a dalokat (az se biztos) nem lesz jobb a hangja. dobhártyakínzóbb mint a chipmunk! mondjuk meg van pár száma, de azért, mert a szerző egy kicsit megerőltette magát. Am Christinának tényleg jobb hangja van. egyébként nehogy félreértsetek, nem vagyaok Christina rajongó XD
2012. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Spears hangja jobb. Sokkal.

Britneynek nőiesebb a hangja.

B nem tehet arról hogy mélypontja volt. Csak a média tehet róla, akik nem hagytak neki életteret, folyton üldözték a paparazzik, és olyan férfiakban bízott meg, akik nem szerették. Így megértem hogy elege lett mindenből.

Visszatérve: Egyértelműen híresebb, mert sokkal több mindent ért el a karrierje során, mint Christina. Én napokon keresztül non-stop tudom hallgatni a Britney számokat, mert egyszerűen imádom a hangját. A példaképem az a nő :)

Meg azért ha megfigyeled Christina csontosabb alkat mint B, így mélyebb hangok jönnek ki a torkán...

2012. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Britney Spears elsősorban előadó, performer, és másodsorban énekesnő.

2012. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Mit kell ilyeneken rugózni, hogy kinek jobb a hangja?Neked az tetszik, nekem meg ez. Ennyi. Én amúgy Britney hangját nagyon szeretem.
2012. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!