Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a szebb?...

Szerintetek ki a szebb? Jessica Alba vagy Kristen Stewart

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 18:19
1 2
 11/20 angyalcsajszií válasza:
49%
Itt a legtöbb ember( tisztelet a kivételnek) azért szavaz Jessica-ra mert az interneten a legtöbb képén hiányos az öltözete. Mindegy mindenki arra szavaz akire akar. De szerintem Kristen sokkal szebb nála. :)
2012. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én egyiküket sem szeretem, de Jessicának valahogy aranyosabb és kerekebb arca van, míg Kristen olyan komor.
2012. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Jah, hogy te gondolatolvasó is vagy, hogy pontosan megmondod ki mért szavaz erre, vagy arra? Hát most alaposan melléfogtál mert az egy dolog, hogy igen Jessica testileg is magasról veri azt a bányarémet de nem a teste miatt mondtam, hogy szebb Jessica hanem, olyan ékszer szerű, kicsi, arányos baba arca van, számomra taszító Kristen beesett szeme és érdektelenséget sugárzó arckifejezése.
2012. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Jessica.
2012. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
48%
egyertelmu hogy Jessica Alba. Kristent is szeretem, de Jess az szebb nala:)
2012. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Nikol.T. válasza:
100%
Nem kérdés, hogy Jessica. Kennedyvel értek egyet: a két nő arca ég és föld. Az már csak hab a tortán, hogy Jessicát amúgy nem csíptem, ám a Sötét angyalban és a Szem c. filmben (a teljes film: http://www.youtube.com/watch?v=CAzkSsgAqBY&feature=related )is olyat alakított, ami az összes ellenszenvem szétzúzta.
2012. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jessica Alba. Tulajdonneveket különben nagybetűvel írunk.
2012. máj. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mus musculus: a kérdés az volt hogy ki a szebb és nem az hogy ki a különlegesebb. Sosem értettem egyeseknél miért szebb az aki különlegesebb. Nálam a különleges azt jelenti, hogy messzebb van az elméleti tökéletestől.
2012. máj. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nikol. T.: nézd meg tőle a Láthatatlan jelt is, amely egy 2010es dráma az ő főszereplésével. Abban is nagyon hiteles és egyébként is bűbájos film.


trailer:

[link]

2012. máj. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Kristen :) Nekem sosem tetszettek az olyan nők, mint Jessica Alba, és ha ellenszenves valamiért egy színésznő, a filmjeit sem tudom élvezni. De Kristen szerintem gyönyörű.
2012. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!