Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudnátok olyan sztárrockereket...

Tudnátok olyan sztárrockereket mondani, aki szerintetek külsőleg szinte túlságosan rockeresek is, de amúgy semmi közük a rockhoz, és csak divatból hordják/vették fel ezt a "stílust"?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Adam Lambert
2012. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem Ő inkább a POP kategóriát képviseli, max pop-rock és kinézetre szerintem inkább egy transzvesztitára hajaz xD
2012. ápr. 15. 14:12
 3/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan olyan sztárokat keresek akik rockeresen néznek ki, de csak divatból hordják (összehasonlítás erejéig)...


A No Thanx-et találtam, szerintem Ők divatrockerek...

2012. ápr. 15. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis Tibi (Quimby)
2012. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
divatrocker zenekarok? Kezdjük itthon: Road, Tankcsapda, Depresszió, Junkies, Zorall. Külföldön is nagyon sok van: Slipknot, Korn, már a Metallica is, Guns N Roses, Bullet For My Valentine, de nagyon hosszú a lista...
2012. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel mindenki divatrocker.. A BFMV nekem sem a szívem csücske, a Kornnal és a mostani Metallicával együtt. De a Guns N' Roses-szal mi a baj? Jó, a mostani elég tré, de azt nem is nevezném Gunsnak. Régen sem néztek ki túl rockosnak a zenéjükhöz képest. Csak azért, mert valamit sokan ismernek, még nem divatrock.

http://www.youtube.com/watch?v=XDhkVTKTBoY Ezt nem szögecses ruhában ugráló poprockerek csinálták..

2012. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Guns N Roses a maga korába olyan volt, mint most mondjuk a Hooligans. Csak mostanába jött be a "rocker" köztudatba. Oké, lehet, hogy vannak jó riffek benne, de egy fecske nem csinál nyarat. Akik meg arra verik a mellüket, hogy húúú az énekes megb@szta a gitáros csaját a stúdióba, hogy legyen egy jó effekt, azt meg inkább nem minősíteném... Egy szenzációhajhász önsztároló zenekar nekem a Guns, semmi több. Nem tartom egy őszinte, szívből jövő zenének. Főleg, hogy szerintem a számuk 3/4-éről fogalmuk nincs, hogy írták, bár a félreértések elkerülése végett hozzátenném persze, hogy ez csak az egyéni sejtésem. Ha ezzel valakit megbántottam, akkor elnézést kérek, tényleg nem az volt a célom, csak már herótom van, hogy a csapból is a Guns folyik, főleg a gumirockerek körében...
2012. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 k.lau13 ***** válasza:

pff háát rengetegen vannak... a Slipknot-tal és a Kornnal egyet értek, Gns N Roses-t és ÍMetallica-t nemtom, mert a régebbi számaikat hallgatom, klipeket meg ilyen hülyeségeket meg nem nézek...


Hát, pedig én is elsősorban Adam Lambertet tudom mondani őszintén szólva :)


Amúgy meg... Hát, azok akik AZT HISZIK, rockot játszanak, persze nem.... így például a The Veronicas a divatrockerek egyik legnagyobb szégyene, pedig amúgy egész jó zenéjük van, csak ne hívnák rocknak!... The Rasmus, Green Day... Jonas Brothers... Tipikus olyanok, akik rockernek nevezik magukat, miközben abszolút nem azok, és soha nem is lesznek azok. És... Szerintem már a Linkin Park és a Nickelback is közelít hozzá egy kicsit, de az még nem olyan szörnyű. Ja meg hát ez a Skillet valami... AZ még egy borzalom. The Pretty Reckless is eléggé. Ja meg ott van még a Paramore, akiknek szintén nem olyan szörnyű a zenéjük(még akkor sem, ha rock&roll-t hallgat az ember amúgy), de megint nem rock.


Mondjuk a megfogalmazásodat nem teljesen értem, ("szerintetek külsőleg szinte túlságosan rockeresek is, de amúgy semmi közük a rockhoz"), és én inkább zene szempontjából írtam, de remélem, segítettem valamit :)

2012. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!