Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz Puzsér Róbertról?

Mit gondolsz Puzsér Róbertról?

Figyelt kérdés

szereted? Nem szereted? Miért?

Szerintem elég jó meglátásai vannak, mindig röhögök amikor teljes beleéléssel mondja a magáét. Sokszor igaza is van.



2012. ápr. 13. 15:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
aha, amúgy ki az?
2012. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 gepzene ***** válasza:
68%
Farkasbőrbe bújt bárány. Nem kritikus, mert nem ad konkrétumot az áldozatai kezébe, hogy tudni lehessen, mi is a hiba. Bulvárgyökér, elég fura ahhoz, hogy miatta is többen üljenek le reklámot bámulni.
2012. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem a kedvencem, de nem azért, mert a kedvencemet lefikázza és ez miatt megyek sírni facebook-ra, hanem olyan, mint egy utánzat, csak azért ilyen, hogy legyen valami szerepe, egyénisége, vagy nem is tudom, nehezen megfogalmazható.

Mintha csak megjátszaná magát.

2012. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%

Az idei Csillag születik nem üti meg a szintet,és az esetek 99%-ban igaza van,amikor azt mondja egy produkcióra,hogy szar.

Egyszerűen nem értem az embereket,hogy ilyen baromságokkal hogy mehetnek be egy tv-s felvételre.

Ő legalább megmondja a tutit:)!

A másik 3 nem mer senkit megsérteni,csak hiú reményeket táplál bennük.

2012. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 gepzene ***** válasza:
65%
Harag nélkül is lehet azt. És a szégyen kategóriás is ember, nyugodtan el lehet neki mondani, mi minden volt értékelhetetlen. Rendes kritikus nem zsigerből ítél, hanem szakmai követelmények teljesítését vizsgálja és konkrétumokat sorol pozitív és negatív oldalon egyaránt. Csak amiatt nem bámulják annyian a reklámblokkot.
2012. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem szeretem,mert mi az,hogy valaki úgy aláz nyilvánosan embereket,hogy ő sem ért semmihez,csak mások mocskolásához.Egyébként a többieknek igaza van soha sem érvel,hogy mit miért mond!Az sem volt valami szimpatikus amikor azt mondta,hogy őt nem érdeklik a tehetségek csak az eladható produkciók,és ezt nyíltan vállalja elég gusztustalan,ember csak a pénz érdekli!
2012. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
egy gyökér.. ezt gondolom róla
2012. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Én az előző Csillag Születik-et Szabó Ádám miatt néztem, a mostanit Puzsér miatt. :D (Hajós itt valamiért nem remekel. :( )

Pontosabban az RTLMost-on és a youtube-on nézem a legjobb pillanatait, mert amúgy ki nem állhatom, hogy kb. 2 órán keresztül húzzák-halasztják az egészet, mindezt tele reklámokkal. -,-

Maga az illető számomra hatalmas arc, királyul olt. :D (Ha jól tudom kritikus, szóval van tapasztalata.) Van benne amúgy néha kiállhatatlanság, de nekem rendkívül tettszik, ő legalább az előadók szemébe mondja, hogy ez a produkció gyenge volt, nem úgy mint a többi, hogy ahogy az előzőek is írták, hamis reményt táplálnak beléjük.

http://www.youtube.com/watch?v=Xm0NFiWICLo&feature=relmfu


Az is igaz, hogy csak elküldi a fenébe a produkciók többségét és ezek jelentős részénél meg sem mondja az indokot, de tudtommal a többi sem. :)


Még valamelyik videóban láttam, hogy az a célja, hogy olyan csillag szülessen, aki tartalmas és hosszútávú jövőnek néz elébe. (Valami ilyesmi volt a szövege, most annak nem tudom a linkjét. :) ) Korrekt, ezért szól a műsor, szerintem nyugodtan megkérdezhetném, hogy ki nyerte a tavalyi és az azelőtti Csillag Születik-et (Google és egyéb segítség nuku!!) , szerintem a többség nem tudná. (Legalábbis nekem fogalmam sincs. xD) Ez pedig azért van, mert belekerült a süllyesztőbe, semmit sem tudunk róla azóta.


Egy biztos, akár bulvárbohóc ez a Puzsér, akár egy haszonélvező b.rom állat vagy bármi más, nekem tettszik a modora/ízlése/ítélőképessége és miatta elkezdtem nézni a Youtube-on az ő "produkcióit" és remekül szórakoztam. :) A többire meg magasról sz.rok. :)

2012. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Hoppá, meg is találtam azt a bizonyos videót, amiről az előző hsz-ben írtam, íme:


http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=UVf6Fe..

2012. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!! :)
2012. ápr. 17. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!