Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek bejön? (kép)

Nektek bejön? (kép)

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem? csak azért mert divat utálni őt?

de komolyan kérdezem, az a baj h szép, ápolt a külseje...?


[link]


2012. ápr. 17. 00:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, de most csak ezért nem utálom, csak nem jön be.

Ez még kisfiú, nem férfi, nincsen semmi izma, nincsen semmi férfias kiállása, tényleg semmi... De szerintem 12-13 évesen én is az ilyen nyálgép srácokat szerettem, szóval nem csodálom, ha a kislányoknak bejön, csak én már kinőttem, nekem férfias krapekok kellenek. :)

21L

2012. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
59%

Csak azért nem mert lányos a kinézete:D

Ha fiú akkor legyen fiús is:DD

2012. ápr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
74%
helyes lány, bejön
2012. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

Egyszerűen imádom, oda vagyok érte, feláll tőle!


SP voltam.

2012. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
:DDD
2012. ápr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem sem szimpik az ilyen fius kinézetü leszbik.
2012. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem azóta nem tetszik, amióta így kigyúrta magát. Bár az arca még most is nagyon szép...

29/F

2012. ápr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Utálni azért divat, mert szeretni is divat. A felkapott, divatos dolgokat övezi ekkora gyűlölet, ezt a kis f*szt meg lehet is miért utálni. Engem személy szerint nem foglalkoztat különösebben, bár ha meglátom valóban irritál a pofája, mert egy tíz éves kisgyereknek néz ki - valójában tényleg csak egy gyerek - és mégis "szexszimbólum". Egyúttal annak is, amiért manapság acsarkodva szidják a tiniket (bár egyúttal egyik okozója is a jelengségnek talán).
2012. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

áááááááááá a szemem... a szemem....!!!!!!


Máskor írd már oda, hogy mire számítsunk jó?

2012. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, miért hazudjátok azt magatoknak, hogy "nem azért utálom, mert..." Dehogyisnem!! Amint meglátjátok, hogy Justin Bieber meg SP, rögtön mindenki fújoz. Ha nyálas a zenéjük meg a kinézetük, kit érdekel? Ezelőtt is voltak olyan együttesek, lásd Backstreet Boys, N'sync, Caught In The Act, Words Apart... Akinek nem tetszik, miért foglalkozik velük?? Irigykedtek talán, hogy őket imádják a tinilányok? Nevetségesek vagytok.
2012. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!