Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mindenhol csak One Direction?

Syba kérdése:

Mindenhol csak One Direction?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem van már ebből az 5 fiúból. Mindenhol , mindig ez megy ! Nem gyakran nézem a vivát de csak az megy hogy : "One Thing" Utálom , gyűlölöm őket ! Szerintem b*zis és a zenéjüket sem bírom. A mai tinik pedig csak ezt hallgatják !

Felfedezne valaki egy JÓ énekes bandát végre ?!


2012. ápr. 29. 17:48
 1/10 halibel ***** válasza:
81%
Teljesen igazad van. Mint a Gazette! :D
2012. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2012. ápr. 30. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó hangjuk van,és nem mellesleg jóképüek.
2012. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fúj!
2012. máj. 1. 15:49
 5/10 okoska:) ***** válasza:
57%
Igazából nem értem hogy mi bajod van velük.. de teljesen mindegy, én őket szeretem , de mellesleg a VIVA-n se megy mindig ez. aligha adják a One Thing-et, de ne zavarjon.... amúgy mitől lennének b*zik?? valaki megmagyarázná ezt!!!!? ők legalább elértek valamit.. lányok milliói rajonganak értük... csak úgy mondom kedves syba.. :@ :)
2012. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj ide, gyermekem!

Nem értem mér kell mindenkit leb.zizni, akit nem bírunk. (lásd: SP, Justin Bieber..) nem hallod a dalszöveget? A lányokat szeretik!!!

A One Direction egy jóképű kisfiúkból álló banda, nagyon valószínű, hogy rövid idő alatt lecseng ez a felhajtás. Nem lesz a pofijuk mindig ilyen hamvas! De az is lehet, hogy egyszer megkomolyodnak és nem csak nyálas, szerelmes dalokat játszanak majd lánykáknak. (Így volt a The Beatlesnél is ám!)

A tehetségükről szólva meg, azért kellett valamennyi, hogy az X-faktorban helyt álljanak.

De hogy megnyugodj: íme egy mai tini (én - 14/L), én inkább Michael Jacksont vagy Beatlest hallgatok.

2012. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mostmár megszerettem :D
2012. máj. 11. 14:34
 8/10 halibel ***** válasza:

Kiivagytee? :D

Tényleg? Miért?

2012. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 okoska:) ***** válasza:
51%
Látod mielőtt jobban megismerted volna már azelőtt le b*ziztad őket.. saját magadat zavartad össze.. ( am nem értem hogy ha valakit leb*zizol és azt mondod hogy sz*r a zenéjük utána hogy szeretheted meg??? csak egy kérdés ) :)
2012. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Azok meg kicsodák ??? gay.com-ról valók vagy mi?
2012. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!