Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti találkoztatok már amerikai...

Ti találkoztatok már amerikai hírességgel (nem koncertre gondolok), kérlek írjátók le kivel, és hogyan?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Januárban Beverly Hillsben voltam pár barátommal és összefutottunk Sean Penn-nel egy szálloda előtt. Másnap pedig épp a Golden Globe díjátadás volt, és a vonuló fekete kocsik egyikéből Jessica Alba integetett kifelé. Láttuk még William H. Macy-t is, Ashton Kutchert és Mark Wahlberget is. De őket csak egy pillanatra.
2012. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg úgy van ahogy mondják, hogy ott bármikor összetalálkozhatsz egy hírességgel:)
2012. máj. 1. 11:43
 3/3 teleka válasza:
100%

Las Vegasban egy butikban oldalra néztem és Christina Aguilera ugyanazt a blúzt nézte, amit én.:)

Robert Pattinson meg békésen borozgatott a mellettünk lévő asztalnál az Andrássy úton, mikor itt forgatta a Bel Ami-t, Londonban pedig Emma Watson shoppingolt vadul a Harrodsban velem egy időben.:) Sose tudhatod hol ki jár....

2012. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!