Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eminem miért változott ennyire...

Eminem miért változott ennyire meg? Melyik stílusát szerettétek jobban?

Figyelt kérdés

Melyik oldala tetszett jobban?


Az odaszólogatós Slim Shady:

[link]


Vagy a megkomolyodott:

[link]


Tetszik nekem az "új" Eminem is, de össze sem tudom hasonlítani már a régi önmagával...

Az új számai szinte alig jók már (kivétel: Not afraid, Beautiful, We made you, Love the way you lie).


Eddig sokkal jobb zenéket csinált, az össze albumát imádtam, a stílusa sem volt ilyen erőltetett (ha értitek mire gondolok). Én tisztelem amit csinál, persze nem maradhat mindig olyan lázadó mint egykor...

Nem mondom, hogy rossz mert ez az oldala is tetszik nekem,

de mégsem az igazi, nem olyan Eminem-es :S:S


Úgy kb. 2009 vagy 2010 óta már nem a régi, mióta visszatért. Teljesen populárisak a számai és a dalszövegek sem olyan ütősek mint régen!

Egyik nap elkezdtem nézegetni e régi videóit (The real Slim Shady, My name Is, The Way I am, Without me).

És akkor vettem csak észre, hogy mennyit változott külsőleg, zeneileg és mindenhogy...


Kérdés, h mi ez a nagy változás? Melyik áll neki jobban?

Melyik tetszik jobban az embereknek? Nektek??


23/L



2012. máj. 5. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a nagy változás? Jó kérdés :)

Amúgy tényleg eléggé megváltozott a stílusa és a számai. Vannak most is számai amik szerintem egész jók, de tény, hogy elment egy populárisabb irányba. Régen mindenkit leoltott és hatalmas szövegei voltak szerintem:D De ha megnézed az egész rap dolog megváltozott, már nem nagyon vannak olyan arcok amilyen Eminem is volt régebben (külsőleg sincs már bőgatya, bő póló stb.). Szóval gondolom látta, hogy kell valami változtatás, meg nyilván a drogfüggősége és az ilyesmi dolgok miatt megkomolyodott, bár még most is oltogat néha.:)

Na de szerintem Eminem mindig is a legjobb rapper volt és lesz, arra meg nem tudok válaszolni, hogy melyik arca (régi vagy új) tetszik jobban, mert mindig is nagyon bírtam a zenéjét és ezután is bírni fogom valószínűleg :D

2012. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sokáig fogyasztott drogokat, gondolom emiatt szabadabban kiadta magából a gondolatait, régebben a feleségével ( már exfeleségével) voltak hatalmas gondjaik, ezeket is kirappelte magából, most már megszűnt ez az ihletforrás. A számai miatt a kislányát, Hailie-t is érte kritika, pl: Ja Rule: Em, azt mondod, a.nyád drogos, Kimről mindenki tudja, hogy egy k.rva, akkor mi lesz Hailie-ből, ha felnő?' Gondolom emiatt is leállt.. Meg hát az évek során elvesztette a legjobb barátját. Szerintem így, hogy nem drogozik, minden régi dolog emléke felerősödött benne, a drogok nélkül nincs meg az a ' Nem érdekel, ki mit mond ' stílusa. Említi is egy interjúban, hogy a drogok 5 évet kitöröltek az életéből. Kissé eltűnt az igazi Slim Shady. Viszont örülnék, ha felállna végre.. Én nagyon tisztelem, példakép. Még mindig ő a rap királya és még mindig ő kapja a legjobb hip-hop előadó díjat minden alkalommal, hiába jöttek elő ezek a Lil Wayne meg Kanye West emberkék. Ezek divatb.zik. Amúgy jó ez a kérdés, eddig azt hittem, csak bennem fogalmazódott meg ez.
2012. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem, valahol azért megértem őt is :D

De nekem mégiscsak hiányzik a régi Em :D

Én nem is hallottam róla, hogy elvesztette a barátját :S

Ki volt??? :O Igen ezt is észrevettem, régebben mindig a lányáról, családjáról rappelt stb..

A mostani szövegei nem is tetszenek annyira mint azok..

Persze ezekben is sok igazság van, de közel nem olyan jók,

mint az előzőek!!!

2012. máj. 18. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:

én imádom Eminem régi albumait, az összes megvan. Akkoriban valahogy olyan igazi volt legalábbis szerintem, tényleg azt rappelte, amit gondolt. Most,hogy visszatért vannak jó számai, de már nem a régi szerintem. Talán a sok rehab után végre tényleg tiszta, és átértékelt mindent, vagy már mindent kirappelt magából és már nincs olyan téma, amiről írhatna.


Nekem egy kicsit most csalódás, de még mindig bírom. Láttam nemrég egy videót egy "élő" koncertjéről, ahol playbackről rappelt, és nagyon hiteltelenül tátogott rá. Elég furcsa volt. Talán már a marketingesei úgy gondolják, hogy meg kell változtatni az image-ét,vagy nem tudom, hogy miért ilyen más.


Én személy szerint a régi számait jobban szerettem, főleg azokat, amiket említettél, szóval most nem tudom hova tenni őt. De a régi albumait hallgatom csak, és eszerint gondolok rá, mert akkor nagyon bírtam.:) 19/L

2012. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

itt a cikk a barátjáról: [link]


és egyet értek a 2. válaszolóval, szerintem is mindig ő lesz a rap királya!!!:)

2012. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a cikket elolvastam! :D Akkor azért csodálkoztam eddig, hogy ki az a néger csávó aki mindig ott van az fellépésein és rappel vele.. ! Itt pl:

http://www.youtube.com/watch?v=HdkeHn71-Wg&feature=related


Először azt hittem, hogy az aki a nyolc mérföldben játszotta a legjobb barátját!! :S

Hát én is ember vagyok, tévedhetek! :D Kicsit elszomorít amúgy mikor nézegetem az élő felvételeket, hogy a mostaniakban sokszor playback-el! :( A régebbi videóiban mind élőben rappelt de a mostaniakban már nem és a legrosszabb, hogy teljesen látszik, hogy playback az egész! :S De ettől még szeretem a számai jók, de máshogy jók, nem olyan egyediek mint eddig voltak!!!


És nem rappel már annyit magáról és a családjáról!

Emlékszem nekem a Hailie's song nagyon tetszett annak idején, meg persze most is :D De a lánya is "felnőtt" már nem tud róla mit rappelni. Állítólag drogozik a kiscsaj is már keményen meg iszik! :S

Kimmel meg nincsenek már együtt, barátnője nem tudom hogy van-e!!! :S

A szövegei unalmasabbak jóval mert nem olyan őszinték,

kicsit olyan mintha a szájába adnák a szöveget és muszály lenne neki elrappelni!

Na de mindennek van jó és rossz oldala is, ebben az esetben pl az, hogy mióta Em visszatért, teljesen tiszta ember lett mégha meg is komolyodott és régebben jobb rapper volt, mostanra legalább jobb ember lett! :)

És én szeretni fogom mégha nem is lesznek olyan jó számai mint régen!!! Mert ha más nem a régi számait még tudom hallgatni és azokat sose unom meg!!! :):)

2012. máj. 23. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
hát igen...változnak az idők így ő is megváltozott. de az biztos, hogy olyat alkotott, amit ezelőtt senki, szó szerint más színt vitt a rapbe, szóval imádom. azért ott lettem volna szívesen néhány akkori koncertjén.:) (L)Eminem(L)
2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mindenki változik

[link]

2016. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most született a fiam nemrég és kiköpött mása Marshallnak,még a nézése mozdulatai is . :D
2017. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenki változik
2018. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!