Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nicki Minaj-nak a melle és a...

Nicki Minaj-nak a melle és a feneke sem "igazi"?

Figyelt kérdés
Mert hallottam hogy a feneke nem, de a melléről nem tudok semmit. Ahhoz képest hogy vékony, nagy melle van és ez kicsit fura. Tényleg ilyen szerencsés vagy műtét?
2012. máj. 27. 15:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem műtét. Nicki eléggé szereti a "mű" dolgokat. lásd: paróka, műszempilla, rózsaszín, zöld stb. színű hajfesték furcsa ruhák...
2012. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a feneke és a melle is mű! Nem utálom, mert jók a számai, és szimpatikus, de rajta sajnos minden mű.
2012. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól mondják, szinte minden mű rajta. A melle egészen biztosan! (Nemcsak látszatra mondom, olvastam róla pár cikket, és a legtöbbet úgy kezdték, hogy: "a felpumpált mellű énekesnő...") Abban, hogy a feneke nem igazi, eddig nem voltam biztos, de miután megnéztem ezt a klipet: http://www.youtube.com/watch?v=SeIJmciN8mo&ob=av2n Teljesen biztos. Állítsátok meg 0:54 -nél: háromszor akkora a segge, mint a feje, jól látszik, az említett képkockában egymás mellett van a kettő. :P Meg ha 01:08 -nál megnézitek, szerintem az ajkai is fel vannak töltve, bár lehet, hogy csak én néztem rosszul.
2012. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem kár volt megcsináltatnia a fenekét, mert e miatt kövérnek látszik.
2013. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

semmi sem természetes rajta...a vak is látja

amúgy k**** sz** a zenéje, s a számai, s visszataszító a stílusa

2014. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!