Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson-t miért...

Michael Jackson-t miért jelentette fel a bátyja? (állítólag csak szerette a gyerekeket) Vagy mi az igazság?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentette a bátyja? Na ezt nem is tudtam!!! Valószínuleg irigy volt rá...


Michael Jackson NEM VOLT PEDOFIL!!! Szerette a gyerekeket, és a sajátjait is. Sajnos neki nem volt gyermekkora, ezért sosem tudott igazán felnoni, tehát legbelul még mindig gyerek volt :(

2009. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál, szerintem sem volt pedofil.

Sajnos a családban a pénz volt a legfontosabb és a kicsi Jackonak nem volt igazi gyerekkora...

De akkor miért ült börtönben egy darabig???:(

Nyugodjon békében a popkirály!!!!

2009. júl. 1. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt pedofil, csak mivel neki nem volt gyermekkora igyekezett más gyerekeknek megadni minden szépet és jót ami neki nem adatott meg. Az apja verte és biztos ez is hatással volt rá. Szegény Jacko. Sosem lesz még egyszer akkora sztár senki mint ő.
2009. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én imádom jacko számait de sajnos ezt mondták elvis is meghalt sztem lesz csak sokkáig tart mig ide is eljut uj sztár
2009. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na jó 1000 év múlva talán:D
2009. júl. 26. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
nem bátyja hanem nővére jelentette fel név szerint LaToya.. nem volt pedofil.. ő szerette a gyerekeket.. de nem rossz értelemben.. csak irigyelte őket gyerekkorukért.. amikor velük volt csak azt az elvesztett időt próbálta bepótolni amit gyerekként elvesztett a stúdióban és turnék közben..
2010. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi^^
2010. júl. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!