Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Neil Patrick...

Mi a véleményetek Neil Patrick Harris-ről?

Figyelt kérdés
Valóban az a jópofa ember mint aminek a sorozat alapján hiszi?
2012. máj. 31. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
8%

nem tom'

Homi XD

2012. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Emberként semmi bajom vele, bár személyesen tény, hogy nem ismerem.

Viszont ezt a hatalmas hájpolást nem csípem. Teli van a net a képéhez illesztett 10000000 éves aranyköpésekkel, amikhez semmi, de semmi köze.

Na meg baromi nevetséges, hogy a nagy fanatikus rajongói között jó párat ismerek, aki amúgy erősen homofób... no comment. Kicsit szánalmas, hogy páran nem tudnak különbséget tenni egy kitalált karakter és egy létező személy között, de hát az ő bajuk. Különösebben nem rágódom ezen, csak mikor 28 ilyen kép van egymás alatt, kicsit felk. az agyam. XD

2012. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó színész (nem, nem csak a HIMYM-ből ismerem), és mivel nem amolyan "selyemb*zi" engem a legkevésbé sem érdekel a szexuális beállítottsága.
2012. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én nagyon imádom! egyszerűen zseniális színész, és hogy az 'Így jártam anyátokkal"-ban mekkora nőcsábászt játszik pedig igazából meleg, nagyon érdekes. engem nem érdekel a nemi beállítottsága, de elképesztő, hogy így tudja hozni a sorozatban a formáját! Imádom! : D
2012. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!